Maxicep hakkında adminlerden rica

• 2 Nisan 2013
  • 639 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ben adminlerden birşey rica edeceğim. Bizim attığımız mesajlardan yapılan alıntılar bize bildiri olarak gelse böyle birşey mümkün mü? Lütfen cevap verin. Böyle birşey olursa çoğu kişinin işine yarayacağını düşünüyorum.

Yazan: fk555897
  2. Bu daha önce tartışıldı ama tam olarak bir sonuca varılamadı

3. sanıyorum üzerinde çalışılınıyor

4. Daha önce çok kez tartışıldı ve admin tarafından yapılacaklar listesinde olduğu belirtildi.

5. olsa güzel olur

6. :good:

7. iyi olur.

8. bende bu yuzden adam bana küfür etsede... alıntı yapıp cevap yazdığımda, adamın haberi olsun diye beğen butonuna tıklamak zorunda kalıyorum... sonra yorumu şikayet edince neden yorumu beğendin deniyor... acaba sistemin eksiğinden olabilirmi?

CABBAR, Süleyman ve asigsasi bunu beğendi.
  9. bir beğen butonunu kullanmak ne kadar zor geliyor millete senin yazdığın mesajı görsün istiyorsan bildirim amaçlı kullan ne olacak çok mu zor konu açıyoruz onaylarken bile bir mod hariç beğen butonuna basılmıyor konunun onaylandığı için bildirim amaçlı bile kullanılmıyor
    çok mu zor bu butona basmak
    oysaki o bildirim ona geri dönecek ..?

10. Arkadaşlar bildirim ve benzeri konularda izlenimleriniz göz önünde buludurulacağından emin olabilirsiniz.Basit bir yapı isteseydik çoktan hizmete geçirmiştik ,lakin siz değerli üyelerimiz için en iyisi nasıl olur konularını hep gündemimizde tutmaktayız.Bu site kendisini bir çok kez kanıtlamıştır.Ve bundan sonrada böyle olacaktır.Saygılarımla

11. Konu takibi açısından çok iyi olur. Ben buna benzer bi konu açmak istemiştim ama onaylanmamıştı. :hmmm

yaren_dede bunu beğendi.
  12. Arkadaşlar daha önce bu konu hakkında epey konular açıldı ve konuşuldu.
    Bu konu hakkında diyebileceğim, ilerleyen zamanlarda alıntılanan mesajların bildirimi ve bazı özelliklerin daha ekleneceğidir.
    Listemizde olan tüm eksiklikleri tamamlayacağız inşallah.
    Keyifli forumlar

Nextman bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:27