MaxiCep GSM Operatörleri Büyüyor, Gelişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MaxiCep GSM Operatörleri Büyüyor, Gelişiyor.
Merhaba arkadaşlar;

MaxiCep Türkiye'nin 1 Numaralı Cep Telefonu Forum Sitesi olmayı başarmıştır.( Benzer forum sitelerindeki toplam üye sayısı baz alınmıştır.)

Bu başarı elbette tesadüf değil. Başta Yönetim ve Üyeler arası bağ olmakla birlikte, yapılan kaliteli paylaşımlarla başarı artmaktadır.

Bu başarımız GSM Operatörleri bölümünde de sürmektedir. Sürmesi için de elimizden gelen gayreti siz değerli üyelerimizle birlikte yapmaya devam ediyoruz.

MaxiCep GSM Operatörleri Bölümünde Yeni Bir Perde Açıyoruz.

Bu gayretimiz siz değerli üyelerimiz için, en güzel olanı sunmaktır. Son dakika haberlerini, Son GSM Operatörlerini anında paylaşarak, sizlerin bilgisine bilgi katmak içindir.

Çok Yakında Yapacaklarımız:

Kampanya SMS Grubumuz kurulacak. Bu sayede en son kampanyaları forum sitemizde olmasanız bile Cep Telefonunuzdan SMS Bildirisi ile öğreneceksiniz.​

Forum içi GSM Operatörleri yarışmalarımız başlayacak. Kazanan arkadaşımız/arkadaşlarımız bizden hediye kazanacaklar.​

Sizler için yapacaklarımız elbette bunlarla sınırlı kalmayacak. Hep beraber daha güzel yenilikleri ilk sizler göreceksiniz. Bizi izlemeye devam ediniz.

Saygılarımla
TkSharMeLy - MaxiCep GSM Operatörleri Yöneticisi

paradox1026

paradox1026

Üye
umarız güzel şeyler olur...

TaCsIz_kRaL

TaCsIz_kRaL

Üye
evet umarızgüzel şeyler olur Başarılar

SKELETER

Üye
Hissediyorum bir şey ler olacak dahası biliyorum bir şeyler olacağını :oke:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:) Sizler yanımızda olun yeterki hep beraber neler yaparız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...