Maxicep forum yeni tasarimiyla ipod touch hediye ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep forum yeni tasarimiyla ipod touch hediye ediyor
Tüm üyelerimize aşağıdaki gibi bir mail göndermeye başladık. Bu konudan, hediye kampanyamız ile ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Geçerli mail adresi veren üyelerin arkadaş önerilerini başarıyla sayıyoruz ve bunu 1 Mayıs 2012 ye kadar haftalık olarak sizlerle paylasacagiz.

1 Nisan 2012 de tüm üyelerimize bu duyuru maili gönderimi tamamlanmıs olacak ve 1 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında güncel öneri yarışını buradan paylaşacağız.

Kazananı da en sonunda aynı konuda açıklayacağız.

Maxicep.Com Forum yeni tasarımı ile sizlerle...

Bu e-maili Maxicep.Com a üye olduğun için alıyorsun.

MaxiCep.Com sana, önümüzdeki günlerde düzenli olarak güncel teknoloji haberlerini içeren bülten ve özel süpriz çekilişlerle ilgili e-mail atacak. O yüzden öncelikle sana gelen e-mailleri Spam (Junk) mail olarak işaretleme. MaxiCep.Com tarafından tekrar e-mail almak istemiyorsan, tek yapman gereken buradaki bağlantıya tıklayarak tıklayarak abonelik listesinden hızlı ve kolayca çıkman.

MaxiCep.Com,değişen forum tasarımını duyururken, bunu beyaz iPad Touch 8GB hediye ederek kutlamak istiyor. Yeni forum tasarımıyla yapılacak çekilişte, bir üyemiz 1 Mayıs da teslim edilmek üzere beyaz renk iPod Touch 8GB kazanacak.

Hediye kazanmak için yapman gereken sadece bu emaili aşağıdaki "Öner" butonu ile arkadaşına önermen...

En çok geçerli ve gerçek sayıda arkadaşına bu e-emaili önererek bu çekilişi paylaşan üyemiz hediye kazanacaktır.

Hediyemizle ilgili haftalık geçici sonuçları ve diğer tüm bilgiler ile kazananı sitemizdenve facebook | twitter hayran sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Kerim.

Kerim.

Üye
:blink:

Samet.25

:hmmm

TheMadness

TheMadness

Üye
Hala hediye etmedi :D

ali_gfb_1907

:sirit: bana virin la

abandonware

abandonware

Üye
üşenmedin dimi :sirit:

Superfan

Superfan

Üye
Bana da geldi.Verdiği e-mail'e merhaba diye mail attım.Merhaba şekerim diye mesaj geldi :ehe Kim atıyo bunları...Hangi cisim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt