maxicep durumu

Sponsorlu Bağlantılar

yunusemrey44

Üye
    Konu Sahibi
maxicep durumu
merhaba ben uzun yıllardır maxicepi takip eden birisiyim. telefonun modelini googlea girip rom yazdığımızda ilk bu site gelirdi , herşeyi rehberleri vs vs buradan bulurduk. hocalarım çok yardımcı olurdu her konuda. fakat geldiğimiz noktada o kötü dh sitesi bile ölmemişken bu sitenin burada olması çok üzücü neden böyle oldu bilmiyorum fakat birşeyler yapılmalı

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve gonyalı

Buğra

Buğra

Admin
Daha önce de birçok kez yazdım ama tekrar aynı mesajımı yazayım. Bu tarz konular her yıl belirli zaman aralıklarıyla farklı kullanıcılar tarafından merak ediliyor açılıyor fakat bunun sebebi herkesin bildiği şeyler aslında. İnsanların alışkanlıkları değişiyor insanların hayatı değişiyor. Üstüne artık bilgiye sadece ulaşıp gidiyorlar vakit değerli bir şey olduğu için forumlarda vakit geçirmek yerine alacağını alıp kaçıp başka işlerle meşgul olmayı tercih ediyorlar. Burası kendimi bildim bileli var olan ve var olmaya da devam edecek bir platform. Siz değerli üyelerimizin de aktifliği ile her ne olursa olsun forum kültürünün öleceğini düşünmüyorum. Dünya düzeni değişiyor sosyal medya çılgınlığı varken artık forumlar eskisi kadar popüler olamıyor ne yazık ki

• Beğen
Tepkiler: yunusemrey44, fatihmenteş, cimbom04 ve 2 diğerleri
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne yapsın yönetim illaki youtube videosu mu çeksin ?

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: yunusemrey44, DarkredBlue61, fatihmenteş ve 1 kişi daha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yönetim istifa :ehe

şaka şaka 😁
Derhal Kellesi Alına

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dostum Eskisi Kadar Aktif Olmaz Çünkü Eskisi Kadar Telefonlarla Uğraşan Yok Maalesef. Millet Kuyruğa Girerek Asgari ÜCretle kredi Çekerek Gidip ELma 14 Alıyor.Sonrada Soluğu İlk Starbock (Mıdır NEdir Hİç Gitmedim) Orada Masanıın Üzerine Koyup Hava Atıyor O Kadar. Nokia 808 in Yıllar Önce Kullandığı Kamera Kalitesinide Millete En İyi kamera Diye Dayat Oldu Bitti. O Yüzden Elma vs yada Diğer Cihazlar Artık Forumu Gerektirmiyor.Forumsuz Kullan Gitsin. Bana Kalırsa FOrumun En Büyük Eksiği Bilgisayar vs Konusunda Çok AKtif Değil. Kullanıcılar Günlük Sorunlarını yazarsa Biraz Daha Aktif Olabilir. TAbi Millet Kafayı Tik Tok yada İnstagramdan Kaldırırsa Birşeyler Olacak Gibi Ama Oda Zor.

• Beğen
Tepkiler: yunusemrey44, Elnur044, MAERKEK ve 1 kişi daha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oda mı
Oda mı ne saçmalıyon sen yine ya
O da yazsa idin mantıklı olurdu
Oda ve o da farklı şiylerdir akıllım
panpiş elimin altı dolu oluyoer bazen direk yaz geç yapıyorum ya o yüzden :$,

Abdulhamıtı Bitirdim bugun. 154 bölüm yahudileri ve ingilizleri çok mükemmel anlatıyor. kesinlikle izle derim :spr

• Beğen
Tepkiler: gonyalı