Maxicep durgunlaşmış bea

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce durgunlaşmışmı

• Kullanılan toplam oy
    8
ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep durgunlaşmış bea
Beyler simbiyandan bilen bilen bilir beni en son gidenlerden bi ben vardım bi kaankulahli vardı bi de birisi daha vardı bizden sonrada simbiyan s60v5 tükenmiş en azından biz varken daha canlıydı daha doğrusu tüm forum durgunlaşmış konu dışında eskiden hergün 5 konu açılırdı fakat şimdi bir konu bile açılmıyor niye durgunlaştık biz?
niye??????????

• Beğen
Tepkiler: emarat ve kaankulahli

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Uygulama mağazaları bunun sebebi.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
2012 yılında bir hevestir sürekli yeni açılan konulara bilmesem de cevap verirdim ama baya konu açılırdi o zaman forum altyapısı yeni yeni değişiyordu. Farklı bir mesaj ve konu düzeni vardı forumda öyle hatırlarım. C5-03 ümü yeni almıştım . Bu forum bana çok şey öğretti telefonum hakkında. Ama forumlar genel itibariyle durgunlaştı bunun sebepleri insanların üşengeçlikleri olarak diyebilirim. Facebook a girmek gruplara yazmak daha kolay onlara göre ama şu ortam şu fikir ortamı hiçbir yerde yok. Bir gün herkes bunu anlayacak , anlamalıda.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM, H0lligan ve Jus7ice
Rygebin

Rygebin

Üye
S60v5 biz varke. Symbian anna belle den daha üstündü. Orada ki konular hatta S60v5 e oranla daha az açılırdı. Şimdi S60v5 e ayda 1 konu açılıyor. :ehe :ehe.

Rygebin

Rygebin

Üye
Facebook en ağır darbedir forumlara kahrolsun facebook !. (Biraz ağır mı oldu ne ? :D )

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Rygebin

Rygebin

Üye
Yav sen gideli 1 sene mi olmuş ben gideli 3 sene oldu :ehe.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Siz birde 2-3 sene önce görecektiniz....

NextWorld

NextWorld

Üye
4 sene öncede ben c5-03 den;)

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
zombaka

zombaka

Üye
Aynen bea

reaurora

reaurora