Maxicep.Com da çıkan reklam ! Yöneticiler Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Laz¥

Laz¥

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep.Com da çıkan reklam ! Yöneticiler Buraya
Lütfen Gereken Yapılsın Maxicep.Com a yakışmıyor anl_tr arkadasımız da bu konuyu gülmek amaçlı mizah bölümüne açmış bende karşılaştım.

Ekli dosyalar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Konuyu anl_tr değil Anıl Umut açmış...:)
Gül'lü fotoda konuyu açanın iradesi dışında orada belirmiş yani Anıl koymamış...:)
Ama o resmi bende beğenmedim Devlet büyüğüne saygısızlık....

Laz¥

Laz¥

Üye
    Konu Sahibi
Salih Baba™;1707022' Alıntı:
Konuyu anl_tr değil Anıl Umut açmış...:)
Abdullah Gül'lü fotoda konuyu açanın iradesi dışında orada belirmiş yani Anıl koymamış...:)
Ama o resmi bende beğenmedim Devlet büyüğüne saygısızlık....
Anılın koymadıgını biliyorum benim dediğim farklı zaten Baba ama benim de senin de dediğin gibi devlet büyüklerine saygısızlık öyle reklammı olur

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bende ilk gördüğümde şaşırmıştım Negative ilgilenir sanırsam.....

Laz¥

Laz¥

Üye
    Konu Sahibi
Salih Baba™;1707031' Alıntı:
Bende ilk gördüğümde şaşırmıştım Negative ilgilenir sanırsam.....
bekliyoruz bakalım

Catty

Catty

Emekli Yönetici
İlgilenmeyin o reklamlarla bakın nasıl kaldırıyorlar!
Meraklılar şimdi yüz kere tıklamşlardır.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Alt tarafı bir reklam ... Önemsemeyin böyle şeyleri ... Kotulemek amacı güdülse bile önemsemeyin ... Bu şekilde unutturmak yerine gündeme getirmiş oluyorsunuz :)

Ozan

Ozan

Admin
Benzer konu vardı
http://www.maxicep.com/mizah-eglence-fikra/maxicepin-reklami-maxicepe-bela-olmasin-d-264665.html

Reklamlar konusunda yapabilecegimiz tek şey dedigimiz gibi
Google a geri bildirim yapınız bu tür durumlarda. Reklamın altındaki Google Reklamları yada diğer taaftaki linke tıklayarak geri bildirim yapabilirsiniz. Uygunsuz oldugu bildirilmesi üzerine reklam incelenir ve kaldırılır. Yapabilecegimiz budur.
Bunun dısında, reklam yayıncısı olarak o sitenin reklamlarının gösterilmemesi konusunda, izin verilmeyen siteler listesine eklemistim. Artık bu tarz bir reklam göremezsiniz

Ve konuyu kapatmak zorundayım zira söz konusu reklam olsa da, sitemizde bu tarz yazısmalar yapılmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt