Maxicep Bazen Acılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Bazen Acılmıyor
arkadaslar bazı zamanlar sitemize girmek istedigimde acılmıyo onun yerine beyaz bi sayfa ve sayfada asagıdakiler oluyo nedeni nedir online kullanıcı sayısının cok olmasımı? birde bu problemi acaba sadece benmi yasıyorum yoksa benim gibi arkadaslar varmı onu merak ediyorum.... maxiden yoksun kalmak kotu nette girilecek biyer kalmıyo sona

sayfada yazanlar;

IPB WARNING [2] mysql_connect(): User wwwmaxi_ozan has already more than 'max_user_connections' active connections (Line: 128 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

SQL error: User wwwmaxi_ozan has already more than 'max_user_connections' active connections
SQL error code:
Date: Thursday 04th of May 2006 10:18:42 PM

We apologise for any inconvenience

yitik savaşçı

Üye
Bana hergün 2 saat muhakkak oluyor...

gknky

gknky

Üye
banada denk gelio bazen biraz bekliorm sora açılıo

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
dikkat ettiysen gknky olay bugun bi yarım saat once filan oldu 20 dk mı verdim anca girebildim ama bayaaa bi oluyo yani ilk kez degil. demekki sorun tek bende degilmiş yonetimden cevap bekliyorum

gknky

gknky

Üye
evet az önce de oldu bende . ... .

çok sinir oluorm öle olunca

G_Unit

G_Unit

Üye
ewt yaw bnmde oluo

ABC

ABC

Üye
sanırım bazen saldırı olduundan siteye

abuvice

abuvice

Üye
Bazen mi Siteye son 7 aydır akşamları 7-9 arası girmek mucize..

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaslar demekki bayyaaa bi magdur var gerekenin yapılması herkes için en iyisi olacak dusuncedeyim...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
bu sorun her gündeme gelişinde bir şeylerin yapılarak sorunun çözüldüğü önesürülüyor ama demek ki kalıcı bişi yapılmıyor ya da yapılamıyor, bi süre iyi gitse bi süre kötü ne yazıkkıi...haftasaonu da aynı sorunla bol bol karşılaştım.

yitik savaşçı

Üye
"Destek & Reklam" yüzünden de olabilir... Kaldırılsın...

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
konu sanırım daha oncede acılmıs okumadan yaptıgım bu calısma için herkesten özur dilerim

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
keske sitemiz sorunsuz hale getirilebilse

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(yitik oyun &#064; May 4 2006, 11&#58;39 PM) [post=328425]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
"Destek & Reklam" yüzünden de olabilir... Kaldırılsın...
[/b][/quote]

Söylediğin ile alâkası yok..

<div class='quotetop'>(jewel_ma20 &#064; May 5 2006, 12&#58;40 AM) [post=328469]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
keske sitemiz sorunsuz hale getirilebilse
[/b][/quote]

Siteyi sorunsuz bir hâle getirebilmek için iyi bir maddi gelir olması gerekiyor. Yönetimin bazı konularda söylediklerine göre de şimdiki reklam gelirleri sadece sitenin ihtiyaçlarını karşılıyor. <span style="color:#CC0000">Sitemizin sorunlarının çabuk çözülmesini istiyorsak &#39;Lütfen reklam linklerine tıklayalım..&#39;</span>

D3N1Z

D3N1Z

Üye
her zaman oluyor bu uzun bir süre ara verilmişti herhalde domain alınmıstı tam bılmıyorum ama sorun olmuyacak dendi tekrar var

chuancey

chuancey

Üye
bana hep oluyor insanı çıldırtıyo çok gıcık bi durum

iceboy

iceboy

Üye
Bana gina geldi zaten artik&#33; Siteye son zamanlarda girmememin buyuk sebebi birazda bu&#33;
Bir an bakiyorumki giremiyorum, o gun birdaha denemiyorum sinirden&#33;

Mademki server upgrade etme imkani yok, o zaman bagis bolumu olsun. Mademki bu siteyi seven bu kadar insan var, elbette bagista bulunacaklar da cikacaktir iclerinden...

Paypal kullanilabilir mesela bagis icin...
Gozonunde bulundurulmasi gerektigi kanisindayim...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bu aralar çok sıklık la olmamakla beraber bi kaç kez oluyor...

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
bayağı sık olmaya başladı ben sorun benim bağlantıda sanıyordum demekki sorun ortakmış&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt