Maxicep App+ v5 (29.04.2015)

abi v5'te bir problem var aynı şeyden birkaç tane çıkıyor bir de altta reklam çıkıyor birazdan resim atıyorum

bildirim gelince uygulama kapalıyken telefona bildirim geliyomu ??

bildirim gelince uygulama kapalıyken telefona bildirim geliyomu ??
belirlediğiniz süre sonunda mesela 15 dakikada 1 senkronizasyon yapar ve bildirim gelir
bunu ayarlar menüsünden ayarlayabilirsiniz

Tepkiler: bLnmz
en az kaç dk oluyor bi bakarmısınız

karansa

Üye
Forum da bir tane daha maxicep uygulaması var. Berbat şekilde yapılmış. Türkçe karakterlere hiç dikkat edilmemiş. Bunu beğendim. Emeğine sağlık. Bu arada uygulamayı hangi site üzerinden yaptın?

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Forum da bir tane daha maxicep uygulaması var. Berbat şekilde yapılmış. Türkçe karakterlere hiç dikkat edilmemiş. Bunu beğendim. Emeğine sağlık. Bu arada uygulamayı hangi site üzerinden yaptın?
Sağolun hocam. Hangi uygulamadan bahsediyorsunuz özel mesaj ile link yollayabilir misiniz ? Site üzerinden yapmadım ayrıca

ne oldu bu programa önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor herhangi bi değişiklik yapmadım açılıyor ama hiç bir mesaj kategori yok
ne oldu bu programa önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor herhangi bi değişiklik yapmadım açılıyor ama hiç bir mesaj kategori yok
tapatalk tepetaklak olmuş))) flod yapmak zorunda kaldım moderatör arkadaşlar mesajı silebilir

Tepkiler: aarslqnn

aarslqnn

Üye
hocam pardon ygs ye hazırlaniyorum server degismıs olabilir

Tapatalk tan da maxicep uygulamasindan da giriş yapamıyorum sorun nedendir acaba

Tepkiler: aarslqnn

aarslqnn

Üye
teşekürler

Tepkiler: ebu_ubeyde
Uygulama hâlâ çalışıyormu bilgisi olan ?