Max Payne 3 video ön inceleme.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fullwar

fullwar

Üye
    Konu Sahibi
Max Payne 3 video ön inceleme.

Max Payne serisi benim en çok sevdiğim serilerdendir. İki oyunuda uzun soluklu değildir ve bir çırpıda biter fakat verdiği atmosfer muazzamdır. Özellikle 2. oyunda hazırlanan kurgu harikaydı. Bölüm aralarındaki çizgiroman tadındaki animasyonlar ve müzikler etkileyiciydi. Max Payne muhteşem bir aksiyon oyunu olduğu kadar bu kadar yoğun bir atmosferi verebilen ender oyunlardandır. Ben oyunu oynarken keyif aldığım yönü inanın aksiyonu yani "shootdodge" veya "bullet time" özellikleri değil bizzat Max'in o karanlık atmosferiydi. Arada sırada gördüğü rüyalar ve halisülasyonlar görülmeye değerdi. Eşi ve çocuğunun öldürülmesiyle hergeçen gün kendisini suç batağına yaklaştıran Max psikolojisinide aydınlıktan karanlık tarafa çeviriyordu. Max Payne 2 bir kara film gibi ilerliyordu ve ona kara oyun dersek yanılmayız. Video incelemeyi hazırlayan Ersin Kılıç''ında sık sık bahsettiği olay aslında bu anlattıklarımla özetleniyor. Ben açıkçası ekran görüntüleri ve videolarda hep o havayı aradım. Tamam görseller çok iyi ve aksiyon bombaydı fakat bahsettiğimiz adam bir aksiyon kahramanı değil, piksellerdende oluşsa onun bir hikayesi var ve eşi ve çocuğundan sonra Mona Sax'ıda kaybeden ve herşeyini yitirmiş bir Max'tir. Fakat Rockstar bu endişeyi anlamış gibi görünüyor ve Sao Paulo'nun eskisinden dahada karanlık ve eski oyunların atmosferini yakalayacağını söylüyor. Ve tabiki New York'taki o karlı bölümler muhteşem duruyor. Bu arada Max'i yine muhteşem sesiyle James McCaffery seslendiriyor. Ben yazımı noktalandırırken siz videoya buyurun;

fullwar

Türe

Türe

Üye
gerçekten harika heyecanla bekliyor olacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...