Tavsiye Max 650 TL ye oyun tableti

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
Max 650 TL ye oyun tableti
Max. 650 TL ye oyun tableti arıyorum.Çin malı telefonlara fazla güvenmiyorum güncelleme ve donanım kalitesi( kağıt üstünde iyi ancak uygulamada ) yetersiz oluyor.

-Asus ve Acer tabletler şu anda oldukça ilgimi çekiyor ayrıca Samsung'un Tab 3 serisi de iyi gibi ama çoğu kişi önermiyor.

-General Mobile Discovery Tab8 i denedim . Cihaz elimde kasıla kasıla öldü :) Bu yüzden bundan daha iyi olmasını tercih ederim.

-Archos marka tabletler de iyi duruyor ancak sanırım biraz saha araştırmam lazım.
up

turkishield

turkishield

Üye
ps vita alsana kardeşim oyun oynayacaksan :) yada psp nebilim
adamlar zaten oyun oynanması için yapıyor bu cihazları kasma falan yaşamazsın hiçbi zman :) yerinde olsam oyun konsolu alırım :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2313801
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim için alıyorum kardeşim :)

• Beğen
dendirit

dendirit

Üye
Ben bu hafta sonu asus memopad hd 7 yi almayi dusunuyorum kitkat da var icinde iyi gibi duruyo linki hemen atiyorum

• Beğen
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
almışken memo pad 8 al daha güçlü işlemcisi var ama aralarında beli bir miktar fiyat farkı da var

• Beğen
dendirit

dendirit

Üye
şimdi bu mu yoksa bumu teknosa olanda işlemci 1.33 yazmışta yanlış yazmışlar yabancı forumlarda başka türk forumlarında 1.6 gözüküyor ve bu kit kat memo pad 8 de kit kat aldımı ? 2 si arasındaki fark nedir ?

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
aralarındaki fark ekran boyutu(7inç e 8 inç ) ,işlemci hızı (1.2x4 e 1.6x4) ve hafıza (hd7nin 8 ve 16gblık sürümleri var memopad 8in sadece 16 gb sürümü var ) olarak memopad 8 önde.
Asus memo pad 8'in kodu Me180a .
Ben n11den ebrar bilgisayar aracılığıyla 2 yıl ASUS TR garantili 499 TL ye aldım (linki :
şu anda cihaz elimde ve daha kit kat almadı ancak hd7 de kitkat almadı bunu belirteyim.istersen gsmarenadan bakabilirsin