mavi ekran hatası


Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
mavi ekran hatası çözümü nasıldır ne neden olur
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir Çok Sebebi Var.
1.Yazılımsal
2.HDD
3.Ram
4.Sistem sıcaklığı
5.Diğer Şeyler
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mavi ekrandaki kod ne ? Bi bakalım . Belki direkt hata sebebi verir
 
v30xy

v30xy

Üye
Windows 10 kullanıyor iseniz son 2 güncellemede mavi ekran sorunlarının oluştuğunu Microsoft doğruladı. Bunu düzeltmek için son olan güncellemeyi yüklemeyi deneyebilirsiniz. Eğer sorun Windows 10 da olmuyor ise mavi ekranda gösterilen kodu atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
Bazen durduk yere de olabilir. Çok ilginç.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sağolun ilgilendiğiniz için en sonunda bişey yapayayıp gidip bilgisayar cıda format attırdım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt