matematik çözen telefoon var mı

• 14 Mart 2013
  • 878 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar matematik parabol trigonometri filan çözebilen bi telefon var mı? marka fark etmez nokia samsung lg apple hepsi olur note2 hariç

Yazan: tapatalk
  2. oha yok olamazda.varsa biri pm atsin lutfen ....

- - - Eklendi - - -

nese sayfayi yer imlerine kaydeyttim konu takip

3. valla sınıfta kalıcam beyler şu samsungun reklamında bebe hocasından aferin alıyodu soruları filan çekiyodu onun telefon versiyonu yok mu?

4. Sadece Note 2 var.

5. excel ile formül olusturabilirsen yaparsin. nokiada yapiyodum ama bu kadar karisik islem degildi. internetten excel formullerini iceren bi excel Dosyası bulabilirsen istediğin gibi yaparsın ama bulmak zor olabilir baskalarindan da yardim iste bu konuda

6. ona param yetmiyo ve çok büyük o özelliklerin s3 e gelme ihtimali var mı acaba?

7. mathematica, mapple gibi programlarin mobil versiyonunu arayabilirsin belki android'e uyarlanmistir.

8. Resmini çekip sudokuyu çözen bir program var mı acaba??? :)

Bu da bana lazım bazen kitleniyor oyun

9. gonder bana ss alip veya resmini cekip ben cozeyim sana :kop: :kop2:

10. Note II var, bi arkadaş sadece Note II için var demiş. Nasil çözebilirim ?

11. bunu yapan uygulamalar var zaten.

12. Sadece formülü yazarsın cozemezsin

13. Belki okulda kopya çekersin ya üüniversite sınavlarında çalış bu işlerle olmaz

14. kopya cekene kadar soruyu cozmeye calissan, mantigini anlasan olay cozulur. biz bu programlari cift katli integral alirken, cok bilinmeyenli denklemlerde veya grafik cizerken kullaniyoruz.

15. App Store'de calculator diye bi program var çözebiliyor interaktif türev trigonometri vb problemleri

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 05:14