Massa'ya Övgüler..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Valensiya yarışının ardından, sporda eskiden beri yer alan bazı isimler artık Ferrari'nin 1 numaralı pilotu seçmeye bir adım daha yaklaştığını söylüyorlar.İtalyan günlük gazetesi La Stampa ise verdiği haberde "La Ferrari e Felipe Massa" yani Ferrari Felipe Massa'dır diyor.

Fin pilot Kimi Raikkonen'in motor sorunu nedeniyle yarış dışı kalmasının ardından eski şampiyon ve şimdiki yorumcu Niki Lauda, Kimi Raikkonen'in sürüşünden etkilenmediğini, Massa'nın performansını ise kendisini etkilediğini söylüyor.

"Tamamen odaklanmış ve motive olmuş gibi görünüyor. Kimi ise öyle değil. Dünya şampiyonu Massa'ya karşı Hamilton ile mücadele ediyor." diyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt