Diğer Windows İşletim Sistemleri Masaüstünüzde Dünyayı İzleyin (Desktop Earth)

ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
    Konu SahibiMasa üstünüzde duvar kağıdı yerine dünyayı izlemeye ne dersiniz? Desktop Earth ile bu mümkün. İstediğiniz zaman aralığında internetten kendini güncelleyerek bilgiler veriyor... Programı aşağıda ki linkten indirebilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz zaman dilimi bölge ve çözünürlükte tek bir duvar kağıdı olarak ta indirebilirsiniz.


 
Son düzenleme:

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
41
Cevap
0
Görüntüleme
147
Cevap
2
Görüntüleme
211
PALA.
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
775
TheNightMare.
Cevap
15
Görüntüleme
299
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt