Windows 10 Masaüstündeki simgeleri kilitleme


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstüne topluca dosya attığımda simgelerin yerleri bozuluyor. Aşağı yukarı kayıyorlar ve düzen bozuluyor. Bunun için belirli simgeleri bulunduğu noktaya nasıl kilitleyebilirim?
Mesaj birleştirildi:

simgeler kılavız çizgisine hizalı ve sıralama açık değil.
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Windowsun kendisinde yok. Özel uygulama indirmek lazım. Desk lock diye bir uygulama var mesela.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt