Masal Bitti...!!! Ölüyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Masal Bitti...!!! Ölüyorum...
Biz çoktan bitmiş bir masalın kahramanıyız şimdiNe ben pamuk prensesim,ne de sen sevdigini kurtaran o asil prensKısacası sevgilim mutlu bitmedi bu masalKırk gün kırk gece söylenmedi bu aşkZalimlere karşı direnmedik,pes ettik,yenildik

Halbuki böyle ögretilmemişti bize aşk izledigimiz filmlerde,okudugumuz masallardaDireniyordu Mecnun Leylasş için,Ferhat şirini içinNe sen Leyla olmayı becerebildin,ne ben MecnunBittik bizYazması kolay,anlaması
zorBittikFigüranı olduk bu masalın sadece,kıyısında köşesinde kalmış kırk haramiden biriydik

Hala niye bu kadar acı veriyorsun anlamıyorumBir selamı çok gören yarim,neden gözyaşlarıma engel olamıyorum bu geceTemmuzda de bitti oysa,yagmurlarda gittiBilmem kaç iklim ötemdesin,kaç yıldız uzağımdasın,ne yapmaktasın??iyimisin,kötümüsü n,pişmanmısın,ağlama inan hiç bilmiyorumBilmek acı verir belki,bilmek istemiyorum

Kaçıp gitsem uzaklara,kimse görmese,tanımasa beni,yok olsam o kalabalıkta,eriyip gitsem karışsam karanlığaYanımda degilsin,yakınımda degilsin,aynı havayı bile solumuyoruz ama bu acı ne?Herkesemi yaparsın bunu,acı mı verirsin,sonra çekip gidermisin??

Belki de masallardaki gibi yapmalıyımHer masal mutlu sonla bitmez ya,bu masalda da ölen ben olayım,gülen senibreti alem görsün diye aşkımın yüceligini,sallandırayım cesedimi boşluklarda,gelme gelme sakın mezarımın başına Ve bu masal bitsin burda

tuba.dmn

Üye
dierleri gibi buda çok güsel eline sağlık

looney

looney

Üye
emegine saglık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...