Mars Technology File Locker v2.00 S^3/S60v5


asigsasi

asigsasi

Üye
File locker ile dosya yöneticinizdeki her türlü içeriği kilitliyerek gizleyebilir ve görünmesini istemediğiniz içeriği rahatça saklayabilirsiniz
File Locker is a file protector application. Using file locker you can lock and hide files from phone memory and memory cards. It protect your personal files on phone.
It is very easy to use for any user. Just browse file and lock or unlock it.
 

Ekli dosyalar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
:rica:
 
asigsasi

asigsasi

Üye
:rica:
 
hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.
 
achambo

achambo

Üye
kullanılır aslında teşekkürler
 
bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler
 
manolyam63

manolyam63

Üye
tskler....
 
Akıncı

Akıncı

Üye
teşekkürler abi :)
 
habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)
 
jatvalca

jatvalca

Üye
biraz kasıyo gibi sanki ama emeğe saygı teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt