Marketplace Gelişimi ve Beklentiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Marketplace Gelişimi ve Beklentiler
Arkadaşlar daha önce uzun uzun anlattığım incelemelerimi çoğunuz okudu . Malesef onlar kayboldu ama ileride istek olursa yazarım yine . O incelemelerimde marketplace den bahsetmiştim ama bi kez daha bu konuya değinmek istiyorum çünkü en önemli şeylerden biri . Marketplacedeki eksi yönleri size söylemiştim . Çok pahalı uygulamalar var oyunlar var . Çoğu güzel şey hep ücretli . Bedava olan uygulama ve oyunlar pek iyi sayılmaz . Ama şu 3 gündür sanki bi atılım var . Günde en az 50 - 100 arası yeni uygulama ve oyun giriyo marketplace e . Ve çoğuda iyiler . Şuan telefonumda işime yarayan 10 civarı uygulama ve 20 civarı oyun var . Arkadaşlar ben lumiaların yaygınlaşmasının ardından çok şeyler bekliyorum . Kısacası size gönül rahatlığıyla söylemeliyimki marketplace lumialar yaygınlaştıktan sonra , yani 1 sene içinde hatta sene sonuna kadar bi çok harika oyun ve uygulama ile dolucak .

Gelelim 2. kısma . Ben marketplace den beklediğim uygulamaları ve oyunları söyliyim sizlerde söyleyin

Viber ve Nimbuzz ( İkiside uygulama )

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ikisi de gelecektir muhakkak.. Marketplace güzel bir pazar haline gelecek.. Önceki yazılarını okumuştum incelemelerin çok iyi bilgilendirdiğin için :tşk:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Son günlerde mesela ne tip oyunlar geldi?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bu arada istediğim oyun Gta 3 ve Asphalt 6.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt sanırım var ama ücretli . Diğer oyunda ileride bence gelir çünkü popüler bi oyun .

Bendeki oyunlar : Traffic race 3D - Pacman - Live Runner - Breeze - Bug village - Farm frenzy 2 - Fruit ninja - NFS Hot Pursuit - Basketball - Blocked in free - Breakout - Call of carlos - Frogsling - Juice factory - Monster stack 2 - Old school racer - Physi bricks - Save the roundy - Street basket - Taptitude - Top truck free - Unite

Commandtr çok teşekkürler kardeşim elimden geldiğince devam edicem :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sağolasın. Hünkarım senin istediğinden de fazlası var :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
en yakın zamanda çıkacaktır Hünkarım.. Microsoft desteğini sürdürüyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:kop:

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Hünkarım biz alana kadar gelir zaten merak etme . Nuttertools yazarız artık . :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hhahaa professionaltools :kop2

Türe

Türe

Üye
iphone'daki ücretsiz hd oyunların tamamı ve kullandığım 15-20 arası yararlı uygulama . Uygulamalrdan örnek vereym misal "Clear" . Oyunlardan ise Infinity Blade

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
android de third blade vardı o da güzel

otostopçu

otostopçu

Üye
bir sorum olacak kardeşiö minecraft pe varmı marketplace de bakabilirmisin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt