"Manuganu 2" WP mağazasında!

• 12 Ağustos 2014
  • 1006 Okunma
  • 15 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bildiğiniz gibi yerli geliştiricilerimizden @Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Manuganu isimli 3D oyun geçtiğimiz yıl mağazada yerini almış ve oldukça sevilmişti.

Maceranın ikinci sürümü olan "Manuganu 2" de iOS ve Android sürümlerinden bir ay sonra Windows Phone mağazasında yerini aldı.

Oyun Özellikleri
    •Platform hareketleri : Koşma, zıplama, yuvarlanma, uçma ve yüzme
    •Burak Karakaş tarafından yapılan özgün müzikler
    •Dil seçenekleri: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi ve Türkçe

2 TL ücretle mağazaya sunulan ve deneme imkanı da bulunan oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Manuganu 2 | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

Yazan: bulutsuzgece
    maydinmaydin, RetaXter, beats ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Androidde ücretsiz bizde ücretli adaletmi şimdi bu : ?

luckysleven ve emz bunu beğendi.
  3. Son düzenleme: 12 Ağustos 2014
    skynet bunu beğendi.
  4. Hatırladığım kadarıyla Türk geliştiriciler artık Google Play'de ücretli oyun-uygulama yayınlayabiliyor

5. RetaXter bunu beğendi.
  6. tamam abi konu için teşekkurler

bulutsuzgece bunu beğendi.
  7. Android'de ücretsiz çünkü uygulama içi satın alma var. Windows Phone versiyonu ise ücretli tam sürüm.

Mobil cihaz ile gönderdi
    csll ve bulutsuzgece bunu beğendi.
  8. Hediye çekini hala yiyoruz vallaha :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Oyun gerçekten çok iyimiş kolay kolay uygulama satın almam ama bu sefer paraya kıydım

Türk geliştiriciden böyle profesyonel bir oyun görmek gerçekten gurur verici, teşekkürler.

iPhone ile gönderdi
  10. @Alper Sarıkaya , bu güzel uygulamanın getirisinin daha yüksek olması için In App Purchase kullanmanızı öneririm.

11. emz

emz
    Abi o çeki birde bizler alsak varya nasıl harcayacağım ama işte :) Siz harcayın biz bakalım :(

iPhone ile gönderdi
  12. Bizde de unlock var :ehe

emz bunu beğendi.
  13. emz

emz

Var olmasına varda ben o işi yapamıyorum :( Çünkü evimde internet yok ve hiçbir şekilde o oyunları indiremiyorum. O nedenle anca bakıyorum :(

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

14. İnternet paketin varsa eğer pc ile paylaştırıp o şekilde yapabilirsin aslında :)

15. emz

emz

Abi konuyu azıcık sapıttırdım ama pttcell kullanıyorum sınırsız internetim olsun diye. Hızı 128 Kb/s yani ölü. Hızı indirmeye yetmiyor:) Yoksa zaten her işimi bu internetle yapıyorum :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

skynet bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 07:51