MANU efsanesinden G.Saray'a övgü!

Sponsorlu Bağlantılar

 • 21 Eylül 2012
 • 296 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 21 Eylül 2012 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Galatsaray Ada sarhoşu... Tam 6 yıl sonra çıktığı Şampiyonlar Ligi arenasında harika bir futbol sergileyerek M.United gibi bir devi elinden kaçıran G.Saray, futbolun beşiği İngiltere'den puansız dönmenin burukluğunu yaşıyor.

  Oynanan futbol ve gösterilen mücadele ile mest eden G.Saray, bunun dışında İngiltere'den hatıralarla dönüyor. En önemli hatıra ise sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal ve CEO Lutfi Arıboğan ile zirve yapan Manchester United'ın simge ismi Bobby Charlton'un G.Saray ile ilgili övgüleri...

  Biz Galatasaray ile dostuz

  Maçtan önce Ünal Aysal ve Arıboğan ile yemek yiyen Charlton, G.Saray'ı öve öve bitiremedi. Başkan Aysal, İngiliz efsanesinin sözleri ile çok büyük gurur yaşadı. Görüşmede Aysal, Charlton'a iltifatlar yağdırırken, İngiliz eski futbol yıldızından da övgüler geldi. Charlton, Aysal'a, "G.Saray bir Türk efsanesi. Muhteşem takım. Avrupa kupalarında hep başarılı oluyorsunuz. UEFA organizasyonlarında en başarılı Türk takımı olarak biz G.Saray'ı biliyoruz. G.Saray'ı çok takdir ediyoruz. Bizim dost takımımız" dedi.
   


  Yazan: Kingmortall

  Sponsorlu Bağlantılar
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/08/2019 - 04:25