Mamadou Niang depreminin perde arkası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Mamadou Niang depreminin perde arkası

Yönetim ve Kocaman'ın ısrarlarına rağmen İstanbul'a dün dönebilen Senegalli yıldız, Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'e gidiyor.

Fener'de Emenike ile başlayan yaprak dökümü bir başka yabancı Mamadou Niang ile sürüyor. Günlerdir resmi siteden "İzinli" denilen Senegalli futbolcunun sırrı anlaşıldı.

İstanbul'a bile dönmeyen Niang dün yönetime başvurarak gitmek istediğini iletti. Yönetim ve Aykut Kocaman'ın ısrarlarına rağmen ayrılmak isteyen golcü futbolcunun, Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain ile anlaştığı öğrenildi.

Şike rahatsız etmiş Niang'ın şike soruşturması nedeniyle rahatsız olduğu bu nedenle ayrılmayı haftalar önce kafasına koyduğu da belirtiliyor. Şike soruşturması sonrasında menajeriyle birlikte görüşmeler yapan Niang'a en ciddi teklif Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'den geldi.

Al Ain, Senegalli futbolcuya aylık 300 bin euro önerdi. Al Ain, F.Bahçe'nin istediği 7 milyon euro'luk bonservise de 'Evet' dedi.

Garanti verildi ama!
Takımın küme düşeceğine inandığı için gitmek isteyen Niang'a yönetim, "Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız" sözüyle parasını garanti etti. Ancak Niang, "Dediğim dedik" dedi, vazgeçmedi.

Niang 15 gol attı
Geçen sezon Marsilya'dan 7 milyon euro'ya alınan 31 yaşındaki Niang, F.Bahçe'nin şampiyonluğunda 15 golle önemli rol oynadı. Marsilya, eski oyuncusunun dönmesi için çok çaba gösterdi ama 7 milyon euro pahalı geldi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu medya artık yeter ...
İşiniz gücünüz Fenerbahçe aleyhinde haber yapmak ... Sıktınız artık..!

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Niang idmanlara başladı ...
Duyrulur .

61semih

61semih

Üye
:box

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...