Maicon Ve Kaka İle İlgileniyoruz

• 10 Mayıs 2011
  • 645 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adalı: Maicon ve Kaka ile ilgileniyoruz

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı, Inter'in sağ beki Maicon ve Real Madrid'in orta saha oyuncusu Kaka ile ilgilendiklerini doğruladı.

Beşiktaş'ın futbol şube sorumlusu Serdal Adalı, ilk CNN TÜRK'ün duyurduğu haberi doğruladı ve Maicon ile Kaka'yı renklerine bağlamak için çalıştıklarını söyledi. Adalı, www.kartalbakisi.com sitesine yaptığı açıklamada Inter'in Brezilyalı sağ beki Maicon ve Real Madrid'in Brezilyalı orta saha oyuncusu Kaka ile ilgilendiklerini belirtti. Serdal Adalı, iki hafta içinde bu transferlerle ilgili sonuca ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

Brezilya milli takımında 63 kez forma giyen ve Inter'de dört Serie A ve bir Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı, 2009 - 2010 sezonunda UEFA tarafından dünyanın en iyi savunma oyuncusu seçildi. İki sezon önce 67 milyon euro'ya Milan'dan Real Madrid'e transfer olan Kaka 82 kez görev yaptığı Brezilya milli takımının 2002 Dünya Kupası'nda şampiyon olmasında kilit rol üstlenmişti.

----------Eklendi @ 20:24:16 ---------- Yazıldı @ 20:17:31 ----------

http://http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200116_187735974604759_145591028819254

Yok artık...:ehe

Yazan: MetQ7
  2. kakamı :kop::kop::kop::kop::d::d::d::kop::kop: yarıldım

3. Maicona yarılmadında kakaya mı yarıldın?
    Bende geleceklerini pek sanmıyorum ama ertem şenerin dediğine göre forlan bitti,maicon %90,kaka ile de anlaşılırsa kiralık gelecekmiş:oke:
    Serdal adalıda ilgilendklerini doğruladı.
    Stancu,cluio,zapatayı alcak halimiz yoktu herhalde:ehe

4. basın 60 milyon euro yu alın adamada yıllık 5 milyon euro verin beşiktaş kulubü batar maicona paranız yeter ama kakaya asla :ehe

5. Maicon içinde 20 milyon falan diyorlardı.İkiside zor ama imkansız değil bu saatten sonra.Fon falan yine devreye gircekmiş.İyi ki bir almeidayı fonla aldık.Artık her haberin sonunda Beşiktaş şu şu oyuncuyu fonla almayı düşünüyor diye geçiyor:ehe
    Alamasak bile bu oyuncularla adımız geçtikçe marka değerimiz artıyor

6. kaka az gelir size messiyi alın be be ronaldoyu alın fonla :kop: çok güldüm bugun

7. mizahmı konu :ehe:ehe

8. onun gibi bişey gördükce gülüyorum :kop:

9. :d: Real Madridi alıyor Haberiniiz Yok :D

10. Ben geleceklerine ihtimal vermiyorum ...
    Yeter ki gelsinler de biz yanılalım . Bu tür futbolcuları izlemek müthiş bir keyif olur ...

Bu konular da fanatik olmayın arkadaşlar ...

11. kos koca kaka dünyanın en büyük kulüplerinden real madridi bırakıp beşiktaşa gelecek haa neden gelecek türkiye kupasında oynamak için :kop:

12. Nihayet gerçek bir yorum gelmiş:oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 18:50