Mahmut ile Meryem (2013)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği ve Aras Bulut İynemli, Eva Dedova, Fahreddin Manafov ile Melahat Abbasova’nın oynadığı Mahmut ile Meryem, 22 Mart 2013′de Tiglon Film dağıtımıyla 24 Kare Film – Duka Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Gösterim Tarihi: 22 Mart 2013
Dağıtım: Tiglon Film
Eser: Elçin
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Yapımcı: Sevda Kaygısız, Ali Kaygısız
Senaryo Uyarlama: Yerkan Kahraman
Proje Danışmanı: Melahat Abbasova
Tarih Danışmanı: Şahin Fazıl
Uygulayıcı Yapımcı: Korhan Uğur
Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler
Sanat Yönetmeni: Aziz Memedov, Baran Uğurlu
Sanat ve Kostüm Tasarım: Baran Uğurlu
Yapım Koordinatörü: Berat Berberoğlu
Görsel Efektler: Nu Boyana Film Studios
Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Eva Dedova, Fahreddin Manafov, Melahat Abbasova, Tomris İncer, Mehmet Çevik, Polat Bilgin, Şafak Başkaya, Kristina Krepela, Şamil Süleymanov, Açelya Özcan, Murad Abdullayev, İlker Kızmaz, Ramiz Melikov, Mert Öcal
Konuk Oyuncu: Cemal Hünal
Film, hükümdar Ziyad Han’ın Müslüman oğlu Mahmut ve Hristiyan Keşiş kızı Meryem’in imkânsız aşkını ele alıyor. Çaldıran Savaşı’nın yakıcı etkileriyle karşılaşan Mahmut, hayatın gerçeğiyle yüzleşiyor. Film, insan, neyi, kimi severse sevsin, bu sevginin aslında gerçek varlığa yöneldiğini ve sevginin insanı benlikten kurtaracak tek yol olduğunu gösteriyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
391
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
346
x-scarface
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
667
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt