Mağlubiyet Hıncal Uluçu çileden çıkardı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mağlubiyet Hıncal Uluçu çileden çıkardı
Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup olan Galatasaray Futbol Takımı, Hıncal Uluç’u çileden çıkardı.

Spor Toto Gurbet Kupası’nda ezeli rakibi Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup olan Galatasaray Futbol Takımı, Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç’u çileden çıkardı.
Şamar oğlanı!..
Daha dün Köln gibi ikinci sınıf bir takımdan beş yiyen, hem de 10 kişi oynayan Fenerbahçe’ye de yenildi, Adnanlar ve Rijkaard..

“Galatasaray” demiyorum, dikkat buyurun.. Bu iki Adnan ve Rijkaard’ın takımına Galatasaray demeye dilim varmaz..

Yenilen Rijkaard denen futbol ve insanlık fukarası ve onu görevde tutan Adnan Sezgin.. Adnan Sezgin’e köle olup, bütün ipleri onun eline veren, bu yüzden Haldun Üstünel gibi parlak bir geleceği yok eden Başkan Adnan Polat..

Sarı kırmızı forma giydirilmiş adamların, bu en kötü Fener’e dahi yenilmesi neyi gösterir?.

Rijkaard’ın ve onun takımının Fener’in Şamar Oğlanı haline geldiğini..

Karşılarında sarı lacivert forma gördüler mi, maça mağlup başlıyorlar.. Kenardaki yeteneksiz de maçın ne öncesi, ne de sırasında bir şey yapamıyor bu uğursuz durumu değiştirmek için.. Gol kaçırdığı anda oyundan alıp, Mehmet Batdal gibi bir umudu da doğmadan öldürüyor. Katkısı bu. Yok etmek. Geçen yıl o harika kadroyu yok etti. Bu yıl, siftah, Mehmet!..

Adnan Polat’a oy veren ve onu hâlâ başta tutan Kongre’ye de helal olsun.. Böyle Kongre’ye böyle baş.. Böyle başa böyle tıraş..

'Davut

'Davut

Üye
Bu adamdan belki nefret ediyorum Çileden çıkması beni mutlu ediyor eğleniyorum...:d:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eskiden millet yağmur Duasına Çıkıyordu Şimdi Ultra aslan ve diğer taraftar grupları topluca fener duasına Çıkıcaklar öyle gözüküyor :hmmm

arslansem

arslansem

Üye
Bu adam Aziz Yıldırım gibi kazandığımız Avrupa kupalarına kılıf uydurmaya çalışıp o dönemin futbolcularını bile eleştirdi.Nasıl sağlıklı bir yorum bekleyebilirsiniz ki?

Necmati

Necmati

Üye
zaten ağzından ne çıkıyo hiç duymaz bu adam..

Perfect!

Üye
:hmmm saçma ya bu kadar konuşulmaya değmez bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt