Tavsiye Mağazadan 3 sefer çekilen para

Sponsorlu Bağlantılar

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Mağazadan 3 sefer çekilen para
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yanlış yere açtıysam özür diledim..

Lumia 720 sahibiyim..
Kredi kartı kullanmıyorum ininal kart'ım var bu kartla Nokia MixRadio+ üyeliği almak istedim..2 Eylül tarihinde kart bilgilerimle satın almaya çalıştığımda her seferinde ''kartınız reddedildi'' gibisinden hata alınca denemeyi bıraktım..(kart aktif ve içinde fazlasıyla bakiye mevcuttu).. Daha sonra tesadüfen İninal kart online işlemlere girip kart bilgilerine göz attığımda uygulamayı satın almaya uğraşıp alamadığım anda MİCROSOFT MOBİLE OY adı ile 3 sefer peşpeşe 3.77 lira para çekilmiş toplamda 10 lira gibi bir rakam çekmişler karttan ama ortada hiç bir şey yok ?? Ne yapmam gerekiyor 5 liralık bir uygulamayı satın alamadım ama 10 lira uçmuş gitmiş ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yanlış yere açtıysam özür diledim..

Lumia 720 sahibiyim..
Kredi kartı kullanmıyorum ininal kart'ım var bu kartla Nokia MixRadio+ üyeliği almak istedim..2 Eylül tarihinde kart bilgilerimle satın almaya çalıştığımda her seferinde ''kartınız reddedildi'' gibisinden hata alınca denemeyi bıraktım..(kart aktif ve içinde fazlasıyla bakiye mevcuttu).. Daha sonra tesadüfen İninal kart online işlemlere girip kart bilgilerine göz attığımda uygulamayı satın almaya uğraşıp alamadığım anda MİCROSOFT MOBİLE OY adı ile 3 sefer peşpeşe 3.77 lira para çekilmiş toplamda 10 lira gibi bir rakam çekmişler karttan ama ortada hiç bir şey yok ?? Ne yapmam gerekiyor 5 liralık bir uygulamayı satın alamadım ama 10 lira uçmuş gitmiş ?

Microsoft Türkiye ile irtibata geçerseniz kesin olarak çözülür.

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
microsoft Türkiye ile irtibata geçebileceğim bir sayfa varmıdır?? Windowsphone sayfasından bize ulaşın kısmı var sürekli hata veriyor bir saattir ?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bende ulaşmaya calistim nkiadan felan hic bulamadim Nokia sitesinde tel numaraları var ancak orayi ariyablirsin ben mail atack yerde göremedim mailin geldiği yerede mesaj atamiosun bakmiolar çünkü bndende 12 lira gitti uqrasmadim daha fazla

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
2 gün kadar önce nokia sayfasına yazdım face den microsoft la ilgili irtibat adresi bulamadım mail kısmı sürekli hata veriyordu..Bugün nokia'dan geri mesaj attılar durumun incelenmesi için imei numaranızı telefon numaranızı ve mail adresinizi yollayın dediler yolladım en kısa sürede inceleyip bilgi vereceğiz dediler bakalım

Üst Alt