Tavsiye Mağazada çizgi roman uygulaması Varmıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Mağazada çizgi roman uygulaması Varmıdır
mrb arkadaşlar mağazaada turkçe olarak çizgi roman uygulamaları varmıdır acaba şimdiden teşekkürler iyi forumlar

afwerker

afwerker

Üye
mrb arkadaşlar mağazaada turkçe olarak çizgi roman uygulamaları varmıdır acaba şimdiden teşekkürler iyi forumlar
çizgi romandan ziyade ona benzer angry birds çizgi filmleri vardı angry birds roost
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

karayel90

karayel90

Üye
Bagu firmasının var

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
comicanayı bi dene benim işimi iyi görmüştü
çizgi romandan ziyade ona benzer angry birds çizgi filmleri vardı angry birds roost
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ab roost tarih oldu usta ms çekti fişini

efeler12

efeler12

Üye
ben mangablaze kullanıyorum ama ingilizce

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@muratalperr55

Oscar's Oasis (Türkçe'si Oscar Çöllerde) şiddetle tavsiye ediyorum, konuşma geçmiyor mırıldanmalar var ve inanın çok komik ben bile bu yaşımda izliyorum arada :)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
@muratalperr55

Oscar's Oasis (Türkçe'si Oscar Çöllerde) şiddetle tavsiye ediyorum, konuşma geçmiyor mırıldanmalar var ve inanın çok komik ben bile bu yaşımda izliyorum arada :)
arkadaş çizgiroman dosyalarını açmak için program arıyor uzantsı .cbr olan dosyalar, çizgi film programı değil

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
.

arkadaş çizgiroman dosyalarını açmak için program arıyor uzantsı .cbr olan dosyalar, çizgi film programı değil

Açtığı konuda bilmem ne uzantısı aradığı ile ilgili tek kelime yok. Uzantı kelimesi dahi yok.
Cümleyi düzeltsin ki millet de yanlış anlamasın o zaman.

Serhan

Serhan

Üye
Sitemden indirip okuyabilirsiniz :sirit:
:islik:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
@muratalperr55

Video url not found hatasını bir tek ben mi aldım acaba?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Video url not found hatasını bir tek ben mi aldım acaba?
epeydir kullanmıyordum gun içinde bi bakayım abi
Aybin.Kilic abi denedim aynen hata veriyor. Eklediği sitenin linkleri yenilemesi gerek.
Olmadı netten bölüm bölüm açtırırsın artık, nasıl olsa o da internet kullanıyor :gul:

Üst Alt