Made in taiwan hero 9300+ en kaliteli ucuz telefon

• 8 Ekim 2012
  • 4481 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Çin'den Taiwan malı Hero 9300 telefon getirttim. İmei kaydını yaptırdım.Telefonu şu anda Avea sim kartla kullanıyorum.
    Telefonun Özellikleri:
    Özellikler:
    Temel Bilgiler
    Model9300 +
    Bant2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
    3G: WCDMA 850/2100MHz
    Sim KartÇift Sim Kart Dual Standby
    Hizmet sağlayınKilitsiz
    StilBar
    RenkSiyah-Beyaz
    Shell MalzemePlastik
    Sistem
    OSAndroid 4.0.4
    CPUMTK6577, Cortex A9 çift çekirdekli, 1.0GHz
    ROM4GB
    RAM512MB
    Ekran
    Ekran Boyutu5.3 İnç
    TipIPS, kapasitif dokunmatik ekran
    Karar960 x 540 piksel ekran QHD
    Ekran Rengi16000K Renkler
    Format desteği
    Zil TipiPolifonik/MP3
    Ses Dosyası FormatıMP3/WAV/AMR/AWB
    Video Dosya Formatı3GP/MPEG4
    Görüntü Dosyası BiçimiJPEG / BMP / GIF / PNG / GIF
    E-kitap formatıTXT / CHM / DOC / HTML
    FM RadyoEvet, kulaklık gerekli
    Kulaklık Çıkışı3.5mm
    Kart uzatın32GB genişletilmiş TF kartı kadar destekler
    Veri Transferi ve Bağlantı
    Veri transferiUSB / Bluetooth
    Mobil internetWAP / WIFI
    Genel
    Kamera / Fotoğraf ÇözünürlüğüÇift Kameralar, ön kamera: 2.0MP, arka kamera: 5.0MP
    el feneri ile
    Dilİngilizce, Arapça, Bahasa Endonezya, Bahasa Melayu, Bagali, Deutsch,
    Espanol, Fransızca, Hintçe, Hindistan Urduca, Italiano, Nederlands, Farsça,
    Portekizce, Vietnamca, Türkçe, Rusça, Tayca, Basitleştirilmiş / Geleneksel Çince
    Rehber500
    MesajSMS / MMS
    GirişKeypad / handwrite
    TVHayır
    GPSEvet, inşa, A-GPS ve sesli navigasyon desteği
    EPO yardımı ile postioning hızlandırmak için
    JAVAHayır
    WIFIEvet, 802.11 b / g
    BluetoothBluetooth 3.0
    Yerçekimi SensörüEvet
    Multi-TouchEvet, 5 noktalı dokunmatik
    Boyutlar149.6 × 78 × 10.2mm
    Net Ağırlık (pil dahil)199g
    Bekleme SüresiYaklaşık 2 ~ 3 gün
    Diğer Özelliği3G, GPS, WIFI, Bluetooth, FM radyo, Play Mağazası, Flash Player, gitmek Belgeler,
    Ebook, e-posta, mesajlaşma, VPN Hizmetleri, Google arama, duvar kağıtları, takvim,
    hesap makinesi, saat, bağlama ve taşınabilir Wi-Fi, kamera, pusula, Angry Birds,
    Fruit Ninja, vb
    Paket
    Boyut215 x 97 x 42mm
    Ağırlık505g
    Aksesuarlar2 x 2800mAh Pil
    1 x Data Kablosu
    1 x Şarj
    1 x Kulaklık
    1 x İngilizce Kullanım Kılavuzu

Telefonun özellikleri gayet üst düzey, hatta ben Adananın telefon pazarında bu telefon kadar gelişmiş bir Çin malı telefon bulamadım. Bu telefondan da bulamadım, telefoncular ilk defa gördüklerini ileri seviye bir işletim sistemi olduğunu söylediler.Fotoğraf çekimi güzel, 10 üzerinden 7-8 puan, video çekimi hd kalitesinde 1080 p çekim yapıyor.Herşey gayet güzel.Yüklemediğim oyun kalmadı her oyunu yüklüyor.Zaten Android 4.0.4 sürümüne sahip.Bir çok özellik ve uygulama yüklü olarak geldi,Türkçe menüsü harika,bibebir Türkçe çeviri yapılmış.Daha ne söyleyim bilemiyorum.Telefon süperr şimdilik,ilerde bir arıza vermezse herkese tavsiye ederim. Telefonunu usb ile bağladığımda böyle bir sistem yükledi: HTC Dream Composite ABD İnterface. Çinden getirtmek isterseniz fiyatı 200-220 $ arasında. Samsung Note büyüklüğünde. Bu telefon hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumunu bekliyorum.

Yazan: tekin_emre3874
  2. Mt 6577 CPU kullanılıyor bunda.

3. Evet MTK 6577 CPU Kullanılıyor. 3G sorununu çözdüm. Çift hatlı olduğu için hatlardan birisi sadece GSm diğeri wmcda+gsm ben gsm olan yuvaya takmışım simi. diğerini takınca sorun halloldu.

- - - Eklendi - - -

Telefonumdan bazı görüntüler:
    < Resmi açmak için tıklayın >

4. harika uyutube abiden videolarını izledim müthiş nasıl alıyoruz bunu hiç anlamam yurt dışı ayrıntı verirmisin site aracı ve imail açtırma için neler yapılıyor "0" bilgim var şu an toplam maliyeti ne olur yazarmısın

5. nasıl getirttin kayıt nasıl yapılıyor kapan tehlikesi varmı arkadaşım

6. adres linkleri: Hero 9300+ MTK6577 Smart Phone Android 4.0 1.0GHz 3G GPS WiFi Camera 5.3 Inch-Blue - Wholesale Electronics on AntElife.com
    ben bu siteden getirttim. siparişi vermemle elime ulaşması 1 ay sürdü. aslında kargoya vedikten sonra 15 içinde elime ulaştı. Stok problemi olduğu için kargoya biraz geç verdiler. hadiye olarak gönderecekleri deri cüzdan eksikti pakette. Bende mail attım ama fazla kale alıp cevapta vermediler. yurtdışından satın alacaksanız iyice araştırın derim. paypal üzerinden kredi kartı ile alıyorsunuz. Yasal olarak kayıt yaptırmak artı 120 Tl ye maloluyor. Ben tavsiye etmesemde sağlam imei yüklemesi yapıyorlar. sanırım oda 40-50 TL civarında.

7. bilgi için saol

8. rica ederim ama zaten herkes biliyor bunu:)

9. bildiğim kadarıyla cep telefonu gümrükten gecmiyor siz bu telefonu nasıl gecirdiniz gümrükten gümrük ücreti odediniz mi?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 23:16