mackolik uygulamasi Türkce olarak wp magazasinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
mackolik uygulamasi Türkce olarak wp magazasinda

Mackolik resmi uygulamasi Türkce olarak marketteki yerini aldi. Uygulama ile mac takibi yapabilir favori takimlarinizla ilgili bilgilere ulaşabilir veya anlik yeni haberleri okuyabilirsiniz. Uygulama ayni zamanda ligdeki puan durumunu ve fiksturu de takip etmenizi kolaylaştiriyor.

uygulamayi ucretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Windowsphone cihazlarin ulkemizde resmi satişi başlayana kadar daha fazla Turkce uygulamayla karşinizda olmayi umuyorum. uygulamayla ayrica at yarişi takibi de yapabilirsiniz.
Uygulamayi indirebilirsiniz.

bu uygulamayı ovi mağazada arıyorum bulamıyorum önceleri vardı şimdi kaldırıldı heralde. symbian 3 lre göre varmı forum da?

Hiç sevmiyorum şu programıGene de sağol hünkarıııım

bu uygulamayı ovi mağazada arıyorum bulamıyorum önceleri vardı şimdi kaldırıldı heralde. symbian 3 lre göre varmı forum da?

yorumlarda o kadar çok tepki aldı ki isabet olmuş..

reklamdan ondan bundan o kadar para kaldırıyorlar, buna rağmen bir de programı ücretliye çevirdiler..

Wp store da ucretsiz

çakallar program içinden aboneliğe bağlamışlar.. yoksa nokia mağaza da ücretsizdi.. program içinden aboneliğe bağlamaya çalışıyorlar..

- - - Eklendi - - -

çakallar program içinden aboneliğe bağlamışlar.. yoksa nokia mağaza da ücretsizdi.. program içinden aboneliğe bağlamaya çalışıyorlar..

wp da şuan bu abonelik davası olamadan kullanılıyor mu? öyleyse iyi

ecel54

Üye
ben yükleyip denedim üyelik istemedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...