Uygulama "maalesef animasyonlu duvar kağıdı seçicisi durdu" yardım [Çözüldü] :D

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
"maalesef animasyonlu duvar kağıdı seçicisi durdu" yardım [Çözüldü] :D
Arkadaşlar akvaryum canlı duvar kağıdı var her açtığımda aynı hatayı veriyo yardım edin ne yapmalıyım..

"maalesef animasyonlu duvar kağıdı seçicisi durdu" böle yazıyo açılmıyo..

.......................

İlk önce yardım istemiştim sonra kendim çözdüm :D

Arkadaşlar bu sorunu çözmek için internetten araştırma yaptım, Resimde görüldüğü gibi, bu sorun internet üzerinde bir çok sitede var. Baktım hiç biri çözmemiş bu sorunu. sadece yardım istemişler..

Peki Sen nasıl çözdün diceniz..
Arkadaşlar 2 3 saatimi almış olabilir yada daha fazla. Bu sorunla hep karşılaşıyodum.. İlk başta Google Play Store da Antivirus programları bir çoğunu indirdim tek tek baktım hiçbiri düzeltmedi.. Sonra Telefondan her 5 uygulama kaldırarak teli yeniden başlattım. Maksat düzeldi mi diye.. Bunu yapınca düzeldi ama Hangi Uygulama yüzünden bu sorun çıkıyodu bilmiyordum.. Tekrar programları yükledim bunu 2 yada 3 kere yaptım.. Ve ensonda buldum..
El Feneri programını kaldırdım düzeldi :D
o programı da göstereyim resime bakın sakın yüklemeyin bu sorunu yaşıyorsanız.

Evet arkadaşlar ben bu El feneri uygulamasını kaldırınca düzeldi.. Sizde de olursa, El feneri programını kaldırın, eğer düzelmediyse Son yüklediğiniz programlara dikkat edin ve şüphelendiğiniz program varsa, Benim gibi tek tek kaldırın tespit edin hem böyle öğrenmiş olursunuz hemde düzeltmiş olursunuz

LÜTFEN ARKADAŞLAR EMEĞE SAYGI...

Başka sitelerde bu paylaşılırsa Benim paylaştığım ve Çözdüğüm bildirilsin...

Maxicep_ >> Çözüm merkezi ;)

Son düzenleme:
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
.

Son düzenleme: