Yardım M5 Ekranda sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
M5 Ekranda sorun
Merhaba M5 telefonum var 2 gün önce bi sorun oldu. Durduk yere ekranın yarısından alt tarafı geç kalmaya başladı. Mesela ana ekranda sağ sol kaydırma yaparken ekranın yarıdan üstünde sıkıntı yok ama yarıdan aşağısı hologram gibi önceki sayfayı gösteriyor yani yüklemedr geç kalıyor az önce telefonu sıfırladım belki işe yarar diye ama değişen birşey olmadı. Led ekranda veya dokunmatik panelde sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü yere düşme veya ezilme gibi birşey olmadı durduk yere oldu
Ara sıra sorun geçiyor üst taraf gibi sıkıntısız gösteriyor ama birkaç dakika sonra tekrardan aynı sorun
Ve ekranın nasıl olduğunu göstermek için elran videosu çektim ve o anlattığım olay ekran videosunda gözükmedi yani videoda sıkıntı yokmuş gibi gözüküyor ama videoyu çekerken de sıkıntı vardı

YigitCVyigit

Üye
Aynı sorun bendede var telefonun ekranı içinden kırılmış m5 in ekranı 300 Tl şuan

E5603 ile uygulamasından gönderildi.

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorun bendede var telefonun ekranı içinden kırılmış m5 in ekranı 300 Tl şuan

E5603 ile uygulamasından gönderildi.
Kvk servise verdim garantiden ücretsiz değiştiler led ekranını dış ekranını yan çerçevesini arka camını falan heryerini değiştiler

Üst Alt