Lüttfeeeenn yardım ediiinn.....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackvampire

Üye
    Konu Sahibi
Lüttfeeeenn yardım ediiinn.....
Benim telefon 7610 sorunsuz olarak çalışıodu.BİR ara birden telefon kapandı açmaya çalışıyorum nokia yazısı çıkıo bir süre sonra sönüo sonra tekrar yanıp sönüo sonra kapanıo ne olabilir??

Nike

Üye
Servise götür bence en iyisi

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
sen onu garantisi varsa garantiye yolla en iyisi parca bozuk olabilir

hasisa

hasisa

Üye
telefonu açtığın zaman bir proğram devreye giriyorsa bunu yapar

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by blackvampire@Nov 5 2005, 05:35 PM
Benim telefon 7610 sorunsuz olarak çalışıodu.BİR ara birden telefon kapandı açmaya çalışıyorum nokia yazısı çıkıo bir süre sonra sönüo sonra tekrar yanıp sönüo sonra kapanıo ne olabilir??
[post=204476]Quoted post[/post]​
üzülerek söylüyorum ENTEGRESİ yanmış olabilir :vur:

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR+Nov 5 2005, 07:17 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ChaLLenGeR &#064; Nov 5 2005, 07:17 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-blackvampire@Nov 5 2005, 05:35 PM
[post=204476]Quoted post[/post]​
üzülerek söylüyorum ENTEGRESİ yanmış olabilir :vur:
[post=204570]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
tepki gelmediğine göre kesin entegresi bozulmuştur geçmiş olsun :huhu:

cihan1989

Üye
benimde olmuştu büyük ihtimal bataryada bir problem vardır şarja takıpta açmayı dene.........

justo79

Üye
hiç beklem ve teli açmaya çalışma fazla.direk servise götür flaash atsınlar başkada bi problem yoktur(entegre falan yanmamıştır ) ;) kolay gele...

damadada

Üye
kurban olayım arkadaşlar saçmalamayın yanlış birşekilde yönlendırıyosunuz . Arkadaşım benim tavsiyeme uyarmısın bilmiyorum ama telefona format atılacak senın yapabilmen şuan için mümkün değil sanırım programın varsa port ile bağla bilgisayarına aksi takdırde gotur telefonculara 10 milyona enfazla tabii format atarlar kafana takma benım telefonum 2 ayda bir format yer tıpkı senın telefona oldugu gıbı açılır hemen kapanır okey saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...