lütfen yardım p990i (semcsez platform ıd) uygulaması


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veynah

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar yeni üyeyim ve henüz içerikleri tam bilmiyorum p 990 i telefonum var uygulama yüklerken bazılarında (semcsez platform ıd) adlı bir uygulama dosyası istiyor benim telefona bu uygulamayı nereden bulabilirim
lütfen yardım


saygılar
 
Ozan

Ozan

Admin
Bu problemi yaşayan birini görmedim hiç çok ilginç

Telefonunuzun yeni bir version yazılımı varsa güncellemelisiniz bence ..
Ki kesin vardır.
 

veynah

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş banada ilginç geldi . uygulamayı yüklemeye başlıyorum ( hepsin değil) bazılarını yükleme yapmıyor gerekçe olarakta semcsez platform ıd telefonda eksik olduğu için yükleme tamamlanmıyor mesajını veriyo telefon sanırım java ile alakalı bi şey symbianın web sitesinde platformlarla ilgili açıklama yok
şu an yazılımı güncellemeye çalışıyorum bakalım umarım sorun çözülür . çünkü telefona format attım türkçe menüsü silindi dil seçeneği yok uytgulamayıda aynı nedenden yüklemiyo semc sez platform ıd

saygılar
saygılar

--------------- Ekleme ---------------

slm arkadaşlar dün telefonun güncelleme olayını hallettim, türkçe menü tamam halloldu ama uygulama konusunda aynı sorun devam ediyor . tekrarlıyorum (SEMCSEZ PlatformID) ADLIBİR UYGULAMA .
internette araştırdım. bir çok açıklama v..b. var fakat nerden bulabileceğim yazmıyor .

saygılar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt