lütfen yardım. Discovery 2 açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

sky127

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım. Discovery 2 açılmıyor.
Herkese merhabalar, discovery2 orjinal yurtdışından alınma telefonuma flashtooldan rom atarken kapandı ve bir daha açılmadı çok kez denedim ama hep farklı sorunlar yaşadım. telefoncuya verdim yapamadı. en son para ile yaptırmak için telpaya gönderdim, telpadan telefonun kendilerine ait olmadığını telefonun sahte olabileceğini ve işlem yapmayacaklarını söyleyip geri yolladılar. telefon yurtdışında bildiğimiz vatan gibi teknosa gibi bi mağazadan alındı. sizde sahte olma ihtimali var mı ? Flashtoolstan yüklerken birkaçkere de romun uyumsuz olduğu hatasını aldım orjinal rom ve alcatel rom yüklerken. ben bu telefona ne yapıcam şimdi lütfen bir çözüm önerisi olan yazsın. ankarada bunu yapabilecek bi yer var mı lütfen yazarmısınız çok zor durumdayım
Ürünün kutusu bu. ve üzerindeki imeileri sorgulattıgımda ithalat yoluyla gelen discovery 2 beyaz yazıyor.

zencibitc

zencibitc

Üye
hangi ülkeden aldıysan o ülkenin yazılımını atsan ?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Brick Olmuş Olabilir. Eğer Öyleyse Eline Sağlık Kardeşim...

kralberk13

kralberk13

Üye
brick olmuşsa kurtulmuyomu?

Rygebin

Rygebin

Üye
Brick Türlere Ayrılır ;

Half Brick : Boot Ekranın'da Kalıyor..

Soft Brick: Dowload Modunda sadece açılabilir durumda olması halidir. Telefon normal açılış halinde sürekli restart veririr.

Full Brick: Cihaz tamamen açılmaz , susar .. (Hiçbir tepki vermez ve sadece jtagle açılabilir. )

Şu an bende başka cihazın romunu atarken telefonu full brick hale getirdim. Servise gönderin veya telefoncuya jtagle full firmware atmasını söyleyin sorun çözülür..

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
kralberk13

kralberk13

Üye
jtagle yi biz atamıyormuyuz

sky127

Üye
    Konu Sahibi
telefoncuya verdim yapamadı. full brick zaten açılmıyor.

zencibitc

zencibitc

Üye
jtag parçaları 100 küsür dolar diye hatırlıyorum.

Üst Alt