Lütfen yardim acil

Sponsorlu Bağlantılar

sukrutas7

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardim acil
arkadaşlar samsung mxeıl2 firmwaresini yükledim patch de attım telefon açıldı fakat dokunmatik çalışmıyor bunu tekrar geri nasıl getirebilirim yada düzeltebilirim orda tuşa basınca arama kaydına giriyor kapatıyorum ana ekranda öylece duruyor bir yardım edin

samsung gt-s5233 model telefon

Adilx05

Adilx05

Üye
Eski Firmware Geri Yükle :oke:

sukrutas7

Üye
    Konu Sahibi
bulamadım bi türlü link verebilirmisiniz

sukrutas7

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın bilmiyodum teşekkür ederim

sukrutas7

Üye
    Konu Sahibi
link bozuk 5233Wifi olanını yükledim tekrar aynı sorun yavaş ve dokunmatik olmuyor

samsung gt-s5233Tv benim

muratdrsm

Üye
kardeş senin tel s5233tv bulamadım 5233w i dene
firmwarei indir

multiloader

samsung new pc studio

Daha sonra programı yükleyin.Telefonunuzu açık bir şekilde bilgisayarınıza bağlayıp bağlantı şeklini PC Studio olarak seçin.Ardından telefon için gerekli birkaç dosyayı bilgisayarınıza yükleyecek(bkz.Resim1).Yükleme işlemi bittikden sonra(bkz.Resim2) adımları izleyerek Firmwareyi yükleyebilirsiniz
resim 1

resim 2

Gerekli olan malzemeler 1-) USB kablosu 2-) MultiLoader >>>> MultiLoader V5.56.rar - 39 KB 3-)Samsung S5233W Firmware >>>> S523WXXJC1_for_S5233W_Firmware_Turkish(Mart_2010)b y_qimoo.rar - 84.6 MBİlk olarak aşağıdakileri yapınız. 1-)Telefonunuzu bilgisayarınıza yedekleyiniz. 2-)Telefonunuzdan sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkarın(Batarya'yı çıkarmayın). 3-)Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu'na aynı anda basın.(DOWNLOAD yazısı çıkacak) 4-)İndirdiğiniz dosyasını bir klasöre çıkarın. 5-)USB Kablosunu bağlayın ve MultiLoader'ı açın. Sonra aşağıdaki adımları uygulayın
adım 1

adım 2
Boot'a tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware klasörü içindeki BOOTFİLES klasörünü seçip tamam diyoruz.
adım 3
Amss'e tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware klasörü içindeki apps_compressed.bin dosyasını seçip aç diyoruz.

adım 4
Rsrc1'e tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware klasörü içindeki Rsrc_S5230W_Open_Europe_Common.rc1 dosyasını seçip aç diyoruz.
adım 5
Rsrc2'ye tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware klasörü içindeki Rsrc2_S5230W(Low).rc2 dosyasını seçip aç diyoruz.

adım 6
Factory FS'ye tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware klasörü içindeki FactoryFs_S5230W_Open_Europe_Common.ffs dosyasını seçip aç diyoruz.
adım 7

Port Search'e tıklıyoruz.Telefonunuzun bağlı olduğu girişi gördüğü zaman alt tarafta ready yazacak.
adım 8

Sonra Download'a tıklıyoruz ve 6-7 dk. kadar bekliyoruz.Bittiği zaman sağ üst köşede All files complete yazınca olmuştur

from forumdonanımhaber