Lütfen okuyun arkadaşlar önemli !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lütfen okuyun arkadaşlar önemli !!!
[ı]bazı arkadaşlar forumlarda hırsızlıkyaptıgımı söyleyip başka forumlardan çalıp burada yayınlıyormuşum

evet bu doğru ama hırsızlık bu degil çalmak bu degil oradaki bilgilerden buradaki üyelerde faydalansın diye

biraz araştırma sonucu her haberi her bilgiyi her gözlemlemeyi başkalarına aktarmak hırsızlıkmı ??? Sorarım size

ozaman gazeteler ana haber bültenleri hatta anneniin babanızın kardeşlerinizin dışarlarda bir yerlerde duydugu bir olayı size anlatması yada göstermesi sizin ailenizide hırsız yapar

ben buna katılmıyorum araştırarak ögrenmek öğrendiklerini farklı birşekilde yada oldugu gibi başkalarının bilgisine sunmak hırsızlık olmaz..

Teşekkür ederim..

Skaptan..
[/ı]

fullwar

fullwar

Üye
Adamım bırak bu acayip adamları ya! Konuda şundan alıntıdır dendiği taktirde hiçbor problem yoktur. Konunun paylaşılmasını istemiyorsa o garip yaratık koymasın o zaman. Bilginin tanımında vardır paylaşmak. Bak adamlar Cern'de Einstein'in teorisini ("Einstein'a göre hiçbir madde ışıktan hızlı gidemez" fakat deneyde ışıktan hızlı parçacıklar yani Nötrino'lar saptanmıştır) çürütmek üzere. Paylaşmadan tek bir kişimi yapıyor bu deneyleri? Bunu söyleyen ET'ler bilginin paylaşımın önüne geçenlerdir. İnternetin amacıdır bilgi, paylaşım, haberleşme. Boşver takma sen. Bir süredir forumda en hızlı, en doğru haberleri senden alıyoruz ve Bada 2.0'ın çıkışını haber vermeni bekliyorum.

Frager...

Üye
Kaynak gösterekcesin.
Burda yayınlayabulirsin sen kaynak göstermeyi bırak bide kendi yaptığını idda ediyosun.

Olduğu gibi konuları badaturkiye'den çalmışsınız hatta oradaki admin Frager'ın avatar ve imzasını dahi çalmışsınız.

Ve ben yaptım demişsiniz.

Son pişmanlık fayda etmeyecek dostum.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Destegin için teşekkür ederim arkadaşım ama bugün bir kaç kişi bu şekilde hitapda bulundular alındım işin acıgı amacım hırsızlık değil burada doğru kaynaklardan bir şekilde bilgi vermek

bu arada bada 2 nın tarıhı kesinleşti bu ay 1 yada 2 hafta sonra:)

----------Eklendi @ 12:24:34 ---------- Yazıldı @ 12:19:41 ----------

kaynak gösterekcesin.
Burda yayınlayabulirsin sen kaynak göstermeyi bırak bide kendi yaptığını idda ediyosun.

Olduğu gibi konuları badaturkiye'den çalmışsınız hatta oradaki admin frager'ın avatar ve imzasını dahi çalmışsınız.

Ve ben yaptım demişsiniz.

Son pişmanlık fayda etmeyecek dostum.

ne kadar sacma adminin imzasını çalmışım her gördüğün sakallı dedenmi senin
resimler hoşuma gidiyor alıyorum bundan kimene

pişmanlık demişsinde ben pişman filan değilim halada devam ediyorum sen işine bak konularımı takip etme

o bada türkiye dediğin şahıslar o siteyi ilk actıklarında buranın üyelerini çaldılar asıl hırsızlık budur buradaki konulara site adlarını reklam yasagı olması ramen yazdılar

onları hiç söylemiyorsunuz bırakın bu çoluk cocuk işini

----------Eklendi @ 12:25:17 ---------- Yazıldı @ 12:24:34 ----------

Birde hangi konuda ben yaptım demişim bana o konuyu gösterirmisin

murat5889

Üye
birader bırak sen bu yorumları...işine bak bence...senin sayende bu sitede insanlar neler neler öğrendi...önemli olan bu...sanki diğer sitelerde millet bilgileri parayla paylaşıyo...eğer böyleyse tamam ozaman haklılar...ama yok öyle bi dünya buralar paylaşım siteleridir...heryerden alıntı ysapılabilir...altına alıntıdır yazmak şartıyla....

Frager...

Üye
1.si sitemizin buradaki konularının silinmesi icin konularımızı editledik.Bazı haksızlıklara boyun eğemezdik.Ve bize katılanlar zaten burda kurduğumuz ekibimizdi zorla kimseyi oraya sürmedik yaptıklarımız ortada hem bizden bilgi aşırıyosun usulsüzce hemde terbiyesizlik yapıyosun!Kaynak göstermeyip kendi adını kullanıyosun ve u konuları derleyen arkadaşlara terbiyesizlik yapıyosun kaynak göster istediğin konuyu aç.Ancak yanlış yapıyosun.O adamlar bi çok siteyi takip ediyo şirket ve elemanlarıyla irtibata geçip ender bilgiler alıyo ve sen burda konuları acarken kaynak göstermiyosun.Lütfen arkadaşlar burdaki konuları gözden geçirsinler.Bu değirmenin suyu nerden geliyo görsünler.

fullwar

fullwar

Üye
1.si sitemizin buradaki konularının silinmesi icin konularımızı editledik.Bazı haksızlıklara boyun eğemezdik.Ve bize katılanlar zaten burda kurduğumuz ekibimizdi zorla kimseyi oraya sürmedik yaptıklarımız ortada hem bizden bilgi aşırıyosun usulsüzce hemde terbiyesizlik yapıyosun!Kaynak göstermeyip kendi adını kullanıyosun ve u konuları derleyen arkadaşlara terbiyesizlik yapıyosun kaynak göster istediğin konuyu aç.Ancak yanlış yapıyosun.O adamlar bi çok siteyi takip ediyo şirket ve elemanlarıyla irtibata geçip ender bilgiler alıyo ve sen burda konuları acarken kaynak göstermiyosun.Lütfen arkadaşlar burdaki konuları gözden geçirsinler.Bu değirmenin suyu nerden geliyo görsünler.
Arkadaşım Badatürkiyeyide takip ediyorum Maxicepide herhangi bir konuda eğer alıntıdır şu arkadaşa emeği için teşekkürler deniliyorsa bu paylaşımdır. Sen değil hiçkimse karışamaz. Sen diyorsan benim konum diye iddia ediyor ve alıntı yazmıyor o zaman haklısın fakat ben öyle bir konu görmedim. Ayrıca Badatürkiyede Adminmisiniz? Oradaki konuların burada yayınlanmasını istemiyormusunuz? O halde Badatürkiyenin adminleriyle bağlantıya geçin onlarda resmi ağızdan Maxiceple görüşür. Eğer konu sabitse mesajlar ve konular düzenlenir, uygunsuz içerik filtrelenir yada çıkarılır. Dediğim gibi bu adminlerin sorunu burada mesaj yazarak çözüm üretilemez. Badatürkiye ve Maxicepte hepimize iyi forumlar.

Frager...

Üye
Ben paylaşımdan kimseyi esirgemeyi düşüncek bi yapıda değilim.Ve konuyu aramızda çözmek istedim fakat arkadaş küfürle karşılık verdi gerekenler yapılacak.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

BAK FRAGER ARKADAŞ TEK DERDİN ALINTI YAZMADIK DİYEMİ BEN GENELDE YAZIYOR HATTA SİTENİZİN ADMİNLERİNİN İSİM VE PROFİL LİNKLERİNİ BİLE KOYUYORUM BÜYÜK HAKSIZLIK YAPIYORSUN SİTENE HAPTIGIM BAĞIŞTA HELAL DEĞİLMİŞ DEMEKKİ KONULARIN HEPSİNE BAKACAGIM TEK TEK HANGİSİNDE YAZMIYORSA YAZACAGIM ADINI KOCAMAN HARFLERLE AMA ŞUNU BİL BEN HIRSIZ DEĞİLİM

AYRICA KENDİM YAPIYORMUŞUM GİBİ GÖSTERMİYORUM

AYRICA KENDİ AGZINLA SÖYLÜYORSUN

SEN SİTEYİ TASARLANDIN BÖYLE İR FİKİR GELİŞTİRDİN SONRA ÜYE TOPLAMAK İÇİN ÖNCE BURAYA VE BURA GİBİ BİR ÇOK SİTEYE ADAM KOYDUN (Ve bize katılanlar zaten burda kurduğumuz ekibimizdi zorla kimseyi oraya sürmedik yaptıklarımız ortada) VE SİTENİ KULLANILIR HALE GETİRİNCE BURADAKİ BADA TAKIMINI VE BİR ÇOK ÜYEYİ ÇALDIN ESNAFLIKTA ASIL HIRSIZLIK DAHA FAZLA YAZMAYACAGIM ARTIK HERŞEY ORTADA BENİM İÇİM GAYET RAHAT

----------Eklendi @ 13:10:30 ---------- Yazıldı @ 13:07:37 ----------

ben paylaşımdan kimseyi esirgemeyi düşüncek bi yapıda değilim.ve konuyu aramızda çözmek istedim fakat arkadaş küfürle karşılık verdi gerekenler yapılacak.

allahını seversen agır abi tavrıyla yazı yazarken hakaret olmuyorda kocum diyince küfürmü oluyor ulen yazınca hakeret olmuyorda raçon kesince hakeret olmuyorda aykam kesince hakaret olmuyor

iki kelime savunma yapınca küfür oluyor :)

Frager...

Üye
Bu takımın hikayesini bilmeden yorum yapma ve o site zor şartlarda bu halini aldı.Ve burda kalan konular silinmediği için başlıklar değişti sitemiz kurulma fikri yokken burda zaten bi ekip kuruluydu.Burda saygısızlık yapıldı bizler terkettik ve bada kullanıcıları için site kurmayı planladık sadece taşıncağımızı belirttik eserlerimiz kaliteli olacak ki insanlar bizle devam etmiş.Biz bada'ya önem veriyoruz.Ve bada kullanıcılarına faydalı olmak için gece-gündüz çalışıyoruz.
Her neyse yaptıklarımız ortada ve eğer üye çaldıysak seni de mi çalmış oluyoruz sende faydalanıyosun da?

Ben sana uyarı yaptığımda güzel bi dille konuşmayıp neden küfür ediyosun.

Ben sana kaynak belirtmeni söyledim eğer gerçekten samimi isen insan gibi bi cevap yazardın.

----------Eklendi @ 13:28:43 ---------- Yazıldı @ 13:20:47 ----------

Burayı bi okuyun isterseniz:

www.maxicep.com/site-hakkinda/frage...stedigini-elde-ediyo-yakismadi-bu-501083.html

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım bak güzel bi dille bende sana söylüyorum haksızlıga ugraman bana haksızlık yapma hakkını vermez sana ben dediğim gibi

yine söylüyorum konuları ben tasarlamış gibi göstermiyorum yada ben bulmuş gibi göstermiyorum

yaw allah allah kimin emegi ğeçtiyse konularda onların profil linklerine kadar yazdım diyorum anlamıyormusun sen şimdi hepsini kontrol ettim 2 yada 3 tanesinde es geçmişim olamazmı zaten senin upload yaptıgın ziplerin içinde senin sitenin reklamıda var oyunlarının içinde klasörlerinin için hangisini sildik

ama yok biz onları silsek kendimiz upload etsek konuyu acsak ozamandamı benim konum dieceksin

yakışmıyor sana uzatmayalım fazla istersen ben paylaşımlarıma burada devam edecegim

jek6161

Üye
bence altına alıntıdır yazarsan hiç bi sorun olmaz

erem.qns

erem.qns

Üye
Kardeş herkez işine baksın. Biz biliyoruz neyin ne oldugunu.
Senh devam et kardesim :)

savens

Üye
Birincisi Kaynak göstermezsen veya emeği geçen insanların adını yazmassan konuların Çalıntıdan ilerisine gitmez.
İnsanlar o konuyu açmak için o kadar emek sarfediyor ki sen bu emeğe saygısızlık yapmış olmuyor musun?

@erem.qns lafım sana bir ara skaptan yine benım konularımdan bir tanesini burada açmıştı.Bende o konu Live wallpapers gelmiyecek demiştim.
Sende benım bu yorumumu alaycı bir dille cevaplamıştın.
Şimdi Soruyorum Sen bada hakkında ne kadar bilgiye sahipsin ki benım yorumumla dalga geçersin...
Sonuçta öğrendin mi Bada 2.0 ile Live wallpapers gelip gelmeyeceğini
@skaptan konu açarsın çalıntı ve ya alıntı yaparsın fakat eğer bir konu açacaksan o konu hakkında iyi bir bilgin olsun ki ondan sonra konu hakkında yorum yap
Wave 3 Hindistanda Beta bada 2.0 ile çıktı.Kiesten 2.0 orjinal sürümü yüklenecek dersen yanlış bilgi verdiğin için konuya karışırım....

Paylaşıma birşey demiyorum ama kopyaladğın yerin veya emeği geçenin adını vermezsen bu işin ne adı bellidir.

ama şimdi baktım konularına düzenlemişsin.

Konu benim tarafımdan kapantı.Size Maxicepli günler...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birincisi Kaynak göstermezsen veya emeği geçen insanların adını yazmassan konuların Çalıntıdan ilerisine gitmez.
İnsanlar o konuyu açmak için o kadar emek sarfediyor ki sen bu emeğe saygısızlık yapmış olmuyor musun?

@erem.qns lafım sana bir ara skaptan yine benım konularımdan bir tanesini burada açmıştı.Bende o konu Live wallpapers gelmiyecek demiştim.
Sende benım bu yorumumu alaycı bir dille cevaplamıştın.
Şimdi Soruyorum Sen bada hakkında ne kadar bilgiye sahipsin ki benım yorumumla dalga geçersin...
Sonuçta öğrendin mi Bada 2.0 ile Live wallpapers gelip gelmeyeceğini
@skaptan konu açarsın çalıntı ve ya alıntı yaparsın fakat eğer bir konu açacaksan o konu hakkında iyi bir bilgin olsun ki ondan sonra konu hakkında yorum yap
Wave 3 Hindistanda Beta bada 2.0 ile çıktı.Kiesten 2.0 orjinal sürümü yüklenecek dersen yanlış bilgi verdiğin için konuya karışırım....

Paylaşıma birşey demiyorum ama kopyaladğın yerin veya emeği geçenin adını vermezsen bu işin ne adı bellidir.

ama şimdi baktım konularına düzenlemişsin.

Konu benim tarafımdan kapantı.Size Maxicepli günler...

savens degerli admin bak degerli diyorum senin uslubun biraz daha iyi
arkadaşım maxiceple olan sorunlarınızı maxicepşe degerlendirin
emeginize saygım var ama dediğim gibi
burada acılan altını çizerek söylüyorum ben burada actıgım konulara mutlaka sizin profil linklerinize kadar koydum
alntı yazdım emege saygı yazdım

neresi hırsızlık yaw anlamıyorum bilgi paylaştıkca büyük

size kalsa twitter dan aldıgınız yorumlarda çalıntı ama ben öyle görmüyorum demiyorumki onlar o bloğa ait siz niye oralardan adamların yazdıgını kendi sitenize koyuyorsunuz

bilği yanlış olabilir internet ortamında hangi bilgi saglam aceba sorabilirmiyim

bu konu uzar gider en iyisimi son sözüm paylaşımlar devam edecektir sizin siteniden yada başka site forum bloğ lardan aldıgım paylaşımlar burada yayınlanmaya devam edecektir
siteniz üzerindeki her konuyu araştırmaya başladım google telif hakkına uyuyormu diye bakacagım en ufak bi acığınızda
bana yaptıgınızın aynısını yapacagım

@erem.qns hakkında yazdıgın küçümsemede hiç hoş degil siz telefon işletim sistemi nedir bilmezken burada bizler modifiye yapıyorduk yani seninle bada platformu hakkında bilgilerimi yarıştırmam seni küçük düşürür

sağlıcakla kalın bada türkiye adminleri

savens

Üye
savens degerli admin bak degerli diyorum senin uslubun biraz daha iyi
arkadaşım maxiceple olan sorunlarınızı maxicepşe degerlendirin
emeginize saygım var ama dediğim gibi
burada acılan altını çizerek söylüyorum ben burada actıgım konulara mutlaka sizin profil linklerinize kadar koydum
alntı yazdım emege saygı yazdım

neresi hırsızlık yaw anlamıyorum bilgi paylaştıkca büyük

size kalsa twitter dan aldıgınız yorumlarda çalıntı ama ben öyle görmüyorum demiyorumki onlar o bloğa ait siz niye oralardan adamların yazdıgını kendi sitenize koyuyorsunuz

bilği yanlış olabilir internet ortamında hangi bilgi saglam aceba sorabilirmiyim

bu konu uzar gider en iyisimi son sözüm paylaşımlar devam edecektir sizin siteniden yada başka site forum bloğ lardan aldıgım paylaşımlar burada yayınlanmaya devam edecektir
siteniz üzerindeki her konuyu araştırmaya başladım google telif hakkına uyuyormu diye bakacagım en ufak bi acığınızda
bana yaptıgınızın aynısını yapacagım

@erem.qns hakkında yazdıgın küçümsemede hiç hoş degil siz telefon işletim sistemi nedir bilmezken burada bizler modifiye yapıyorduk yani seninle bada platformu hakkında bilgilerimi yarıştırmam seni küçük düşürür

sağlıcakla kalın bada türkiye adminleri

Benim tarafımdan konu kapandı yazmıştım.Ama bu yazından dolayı bana cevap hakkı doğdu.Şimdi bir kere beni tanımassın naptığımı bilmessin.Peki bada hakkında neyi ne kadar bildiğimi nereden anladında beni küçük düşüreceksin.(Justin Hong)Musun?
Birkaç spoof yapmakla firmware yüklemekle android portlamakla bu bada platformu hakkında bilgi sahibi olunmaz.O yüzden senin bildiklerin sana benim bildiklerim bana kalsın.Benim bada platformu hakkında bildiklerime dil uzatma.Çünkü ne bildiğimi bilmiyorsun.
Böyle bir konu gereksiz insanlar buraya bada hakkı bilgi almaya giriyor.Senin sorunlarını okumak için değil.Fazla uzatmaya gerek yok.Konu tekrardan benim tarafımdan kapantı.Sonraki yorumları Kaale almayacağım...İyi forumlar dilerim...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim tarafımdan konu kapandı yazmıştım.Ama bu yazından dolayı bana cevap hakkı doğdu.Şimdi bir kere beni tanımassın naptığımı bilmessin.Peki bada hakkında neyi ne kadar bildiğimi nereden anladında beni küçük düşüreceksin.(Justin Hong)Musun?
Birkaç spoof yapmakla firmware yüklemekle android portlamakla bu bada platformu hakkında bilgi sahibi olunmaz.O yüzden senin bildiklerin sana benim bildiklerim bana kalsın.Benim bada platformu hakkında bildiklerime dil uzatma.Çünkü ne bildiğimi bilmiyorsun.
Böyle bir konu gereksiz insanlar buraya bada hakkı bilgi almaya giriyor.Senin sorunlarını okumak için değil.Fazla uzatmaya gerek yok.Konu tekrardan benim tarafımdan kapantı.Sonraki yorumları Kaale almayacağım...İyi forumlar dilerim...

iyi akşamlar konu benim tarafımdanda kapandı

erem.qns

erem.qns

Üye
Adamın yaptığı paylasımlar ortada !
Sen ne bilionda konusuosun ! Madem çok biliosun sana bırakalım forumu. Benm bildiklerim bana yeter.
LiveWallpaper in gelip gelmiceni bildigin için mi çok biliosun yani ?
saçma sapan konusup insanın canını sıkma. Herkez kendi işine baksın. Bu adam takip edio sen nabıon ?
Yüksel olmasa bada bölümünde haraket olmıcak. Bak bakalım son açılan konulara hepsi yükselin.
Forumda laf kalabalıgı yapıp ortamı bozmasın kimse !
İşiniz gücünüz ortamı germek baska bişi bildiginz yok !

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Adamın yaptığı paylasımlar ortada !
Sen ne bilionda konusuosun ! Madem çok biliosun sana bırakalım forumu. Benm bildiklerim bana yeter.
LiveWallpaper in gelip gelmiceni bildigin için mi çok biliosun yani ?
saçma sapan konusup insanın canını sıkma. Herkez kendi işine baksın. Bu adam takip edio sen nabıon ?
Yüksel olmasa bada bölümünde haraket olmıcak. Bak bakalım son açılan konulara hepsi yükselin.
Forumda laf kalabalıgı yapıp ortamı bozmasın kimse !
İşiniz gücünüz ortamı germek baska bişi bildiginz yok !

tamam kardeş hararete gerek kalmadı artık herkes kendini biliyor benim için sorun kalmadı çünkü bana göre herşey normal

destegin için sağol ayrıca iyi akşamlar k.i.b.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt