LÜTFEN DİKKATLİ OLUN 'Clostridium botulinum' ( konserve zehirlenmesi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayyasreis

ayyasreis

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR BEN ÖZEL BİR ŞİRKETTE SAĞLIK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM GEÇENLERDE BAŞIMDAN GEÇEN BİR OLAYI SİZİNLE PAYLAŞMAYI DÜŞÜNDÜM . HERGÜNKÜ GİBİ YEMEKHANENİN RUTİN KONTROLLERİNİ YAPTIM FAKAT ERTESİ GÜN MESAİYE GELDİĞİMDE AKŞAMKİ YEMEKTEN ZEHİRLENME VAKASI OLDUGUNU ÖĞRENDİM .SORUŞTURMA BAŞLADI ZEHİRLENME NEDENİ OLARAKTA KONSERVE OLARAK KULLANILAN BEZELYE GÖSTERİLDİ KUTUSU NORMALDİ TARİHİ İSE 2009.08 Dİ FAKAT GÖZDEN KAÇIRDIGIMIZ BİRŞEY VARMIŞ KONSERVE KÜÇÜK BİR DARBE ALMIŞ ANAHTARLA ÇİZİLMİŞ KADAR FAKAT İÇERDEKİ KORUYUCU ZIRH BU ESNADA ÇATLAMA YAPMIŞ VE ZEHİRLEME BAŞLAMIŞ 'Clostridium botulinum' TOXİNİ ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ FAKAT ŞANSLIYMIŞIZKİ FAZLA GEÇ OLMADAN O KONSERVE KULLANILMIŞ BU TOKSİNİN 1 GRAMI 20.000 FAREYİ ÖLDÜRECEK KADAR GÜÇLÜYMÜŞ LÜTFEN DİKKAT KUTUSU BOZULMUŞ , ÇİZİLMİŞ , DARBELİ KUTULARI KULLANMAYIN BOMBE YAPMASINA GEREK YOK KULLANMAYIN :@:vur
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
teşekkürler bilgi için aman dikkat!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt