(Lütfen Çok Acil) N73 sisx veya sis oyunları !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tcfb

tcfb

Üye
    Konu Sahibi
(Lütfen Çok Acil) N73 sisx veya sis oyunları !!!!!
Yardımlarınızı Bekliorum:megafon: Bu konu önceden paylaşıldıysa paylaşılan yerin linkini werirseniz sevinirim. eğer paylaşılmadıysa bir kaç linki fazla görmein..:evet:3d veya kamerayla oynanan oyunlar olursa daha güsel olur..Yardım eden arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediorum :ehe
.jar oyun olmasın:nono:

• Beğen
Tepkiler: savaşçı2

Adilx05

Adilx05

Üye
S60v3 Sensör uygulamaları bölümüne gir veya oyunların içindede bir sürü var :oke:

sek00

sek00

Üye
kardeş sürü oyun war oyun bölümünde hem senin aradığın gbi sisx ve sis oyun arşivi de olması lazm ;)

tcfb

tcfb

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben ztn oyun olduğunu biliyorum seçme oyun olması lzm ben onun için açtım bu konuyu bu sitede ztn ne ararsan war :D:D

sek00

sek00

Üye
kamerayla oynanan strike ninja (adı snrm byleydi eye play yapımcısı ordan blrsun olmazsa) ztn eye playin oyunları kamerayla ordan bk işte. 3d oyunlara glince ilk olarak forumda quake 2 war 360mb olan onu bi dne kaldrrsa oyna sper bi oyun(bnmki kldrdı snnki de kldrr byk ihtimal) bu sawş oyunu blrsn xD Stratejiye glince invision war, hd oyunlar da war real football hd , assains creed hd , asphalt vs. Forumda war tek paket halinde . Bu arada 3d oyun arşivi olması lzmdı ordan bkarsn bnden bu kdr xD (Aklma glmio glrse yazrm)

tcfb

tcfb

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim bi de quake pc kadar güsel mi :D

sek00

sek00

Üye
sper grünüo bn pcde oynamadm bşe diyemem ama knu da aynısı yzıodu

tcfb

tcfb

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeşim

--------------- Ekleme ---------------

ADİLx05 ama sen sensör diosun n73 sensör yokki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...