Lütfen bakin

• 2 Nisan 2013
  • 381 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Abilerim ben lise 2 sınıfta okuyorum bi kız var onu çok seviyorum ama söyleyemiyorum kız çok uzun süredir tanıdığım biri o da galiba beni sevio ama emin olamıyorum ona nasıl onu sevdiğimi söyleyebilirim (kız okuldan değil) anlamlı bir mesaj atsam olur mu ayrıca dün doğum günüydü aradım unutmadığın ve aradığın için çok mutlu oldum felan dedi

Yazan: ferhat_5382
  2. Söyle Gitsin

3. zaten sölicemde nasıl söylemeliyim güzel bir mesaj atsam olur mu

4. ewet içinde saklama direk sal gitsin İçinde hava yapar :d:

5. başka yardımcı olacak yokmu

6. mesajla falan olmaz yani aşkını bir mesaja denk görme çık karşısına dökül

- - - Eklendi - - -

Bir genç, mahallesinden bir kızı sevmişti. Sonra yolları ayrıldı ve genç gurbete gitmek zorunda kaldı. Aradan uzun yıllar geçti, içindeki aşktan zerre miktar eksilme olmadı. Geri dönebildiğinde sevgilisi ona sitem etmiş ve şöyle demişti. - A gönlüme hükmeden!.. Bunca yıl geçti, yolunu gözledim. Ne bihaber, ne bir mektup?!... Meğer ne kadar vefasızmışsın?!... Hakiki aşık başını yere eğdi, gözlerinden yaşlar boşandığı sırada cevap verdi: - Ey Sevgili! Yüzünü görmek benim için uğruna ölünecek bir hasret iken, o şerefi postacıya mı bağışlasaydım?!...

7. Önce kızında seni sevdiğine emin ol. Yüzyüze sevdiğini söylemen daha iyi olur.

8. [COLOR=""][SIZE=""]denicem söylediklerinizi inş. Hayırlısı olur[/SIZE][/COLOR]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 05:12