lutfen acil yardim

• 7 Kasım 2010
  • 1020 Okunma
  • 12 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. suan kullandigim nokis n86 8mg ve yeni bir tane almak istiyorum ama kararsiz kaldim
    samsung s8500 weva samsung galasy lg windows 7htc hd bunlarin arasinda kaldim
    istedigim internet uzerinden rahatca sikintisiz sorunsus film video bakmak
    lutfen bilginize ihtiyacim var hangisini almayi tercih ediyorsunuz

saygilar

Yazan: jakocan
  2. eger butce sikintin yoksa nokia n8 al internet uzerinde rahatca video izleyebilirsin....

3. Film izlemek Demek
    Bir Kaç Ayrıntı Demek
    Taratıcı Flash Desteği Olacak
    Hızlı Olması Demek işlemcisi en az 600 ideal 1 Ghz Olacak
    Gsm Arena Sitesine Bak.
    Tavsiyem Androidli telefon Al
    Motorola Mile Stone Geldi Suan Mesela gayet Guzel Cihaz.

4. tsk edr arkadslar sectigim telefonlarda bu ozellik yokmu motorala hic kullanmadim bana cok zor geliyor

5. nokia n8
    nokia n900
    iphone 4
    i9000 galaxy s
    bence bunlar en iyileri :D

6. Wave öneririm, arkadaşımda vardı. kısaca göz atma fırsatım oldu. Her şeyiyle mükemmel bir telefon. Android'li telefonlar da çok iyidir. Alabilirsen Galaxy S'i de öneririm.

7. samsung galaxy i9000 ustunde cok dusunuyorum umarim pisman olmam cunku sizin tercubenize bilginize guveniyorum zira mobil konusunda sizler gibi tercubeli degilim arkadslar ilginize tsk edr

8. arkadaslar cok tsk edr ilginizden dolayi bugun siparis verdim 2gun sonra elime gecer ins samsun i9000 galaxy s aldim

9. Hic Gerek Yoktu Yani Kaç Lira Verdin Bilmiyorum ama
    1000 Tl Üzeri Para Ayırmışsın Demek.
    Android Demek Samsung Demek Değil.
    O Fiyata Başka Ürünlerde Var.
    Keşke Kapsamlı Araştırma Yapsaydınız.:nono:
    Yinede Hayırlı olsun

10. hakli olabilirsin arkadasim cok kisi bu telefonu onerdi degisik markalarda oneren oldu sag olsunlar senin aklindaki tel hangisiydi ne onerirdin almamis olsaydim eger

11. i900 galaxy al derim bir tanıdıkda var iyi bir telefon rahatca video izleyebilirsin.

12. telefonu dun siparis ettim aldim yani ama bu elefon icin yuklemem gereken program varmi nokia owi var uygulama var samsungda boyle bir icraat varmi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 19:06