Lumia920T s4pro dual core adreno320

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia920T s4pro dual core adreno320

china telecom'dan atilan tweet ortaligi karistirdi ayrintilar birazdan.

China telecom online store'dan atılan bir tweet ortalıgı fena karıştırdı.
Çin'deki gsm şebekelerinin standartlariyla ilgili bir durumdan dolayı bu ulkeye ozel olarak TD-SCDMA standardını destekleyen qualcomm snapdragon s4 pro MSM8960T chipsetinin kullanilacagi lumia920T modeli uretilecegi iddia edildi.
Mevcut lumia920'lerde kullanilan MSM8960 ve lumia920T'de kullanilacak MSM8960T chipsetlerin en ônemli farkı adreno320 gpu.

Plus MSM8960 28 nm ARMv7 Up To 1.7 GHz Dual-core Krait L0: 4KB+4KB, L1: 16KB+16KB, L2: 1 MB Adreno 225 (WUXGA/1080p) Dual-channel 500 MHz LPDDR2 BT 4.0, 802.11a/b/g/n (2.4/5 GHz), World Mode (LTE FDD/TDD CAT3, SVLTE-DB, TD-SCDMA, Rel9 DC-HSPA+, GSM/GPRS/EDGE, EGAL, 1× Adv., 1× EV-DO Rev. A/B) Q1 2012

Pro MSM8960T[30] 28 nm ARMv7 Up To 1.7 GHz Dual-core Krait L0: 4KB+4KB, L1: 16KB+16KB, L2: 1 MB Adreno 320 (WUXGA/1080p) Dual-channel 500 MHz LPDDR2 BT 4.0, 802.11a/b/g/n (2.4/5 GHz), World Mode (LTE FDD/TDD CAT3, SVLTE-DB, TD-SCDMA, Rel9 DC-HSPA+, GSM/GPRS/EDGE, EGAL, 1× Adv., 1× EV-DO Rev. A/B) 2H 2012

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:blink: Ahada ranza...

acuxx

acuxx

Üye
bence 1080 p olur çözünürlük
:tşk: aliabi

yasirtaha

yasirtaha

Üye
abi ben normal 920 mi istiyorum boşver bunları teknolojinin ardı arkası gelmez

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu tip teknik detaylardan anlamam ama teknoloji her yıl değil saat yükseliyor normaldir aldığımız tüm elktronik cihazlar senesi dolmadan eskiyor malesef

phantomddl

Üye
Yakında 4 Çekirdeklisini çıkarırlar biz hala Lumia 920 bekliyor oluruz burada :cry:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yakında 4 Çekirdeklisini çıkarırlar biz hala Lumia 920 bekliyor oluruz burada :cry:

henuz orda da cikmadi ki. Sadece cikicak cihaz hakkinda bilgi verilmiş. Bence halimize şukretmeliyiz zira aralik ayina sarkicak ulkeler var. Hem amerikada daha bugun cikiyor cihaz.

phantomddl

Üye

henuz orda da cikmadi ki. Sadece cikicak cihaz hakkinda bilgi verilmiş. Bence halimize şukretmeliyiz zira aralik ayina sarkicak ulkeler var. Hem amerikada daha bugun cikiyor cihaz.
Evet haklısın, Finlandiya ile aynı tarihte çıkacak burada ama ne bileyim hala bi güvensizlik var bende tarihler ile ilgili, sanki bir şey olcakmış, biri Aralıkta satışa çıkacak falan der diye korkuyorum artık valla. 21'inde satışa çıkar inşallah artık denildiği gibi.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
s4 pro quad core değil miydi yav?? :allalla:

- - - Eklendi - - -

biraz araştırdım. google amcaya sordum o da vikipedi dayıyı gösterdi. o da merakımı giderdi. sorun yok

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
s4 pro quad core değil miydi yav?? :allalla:

- - - Eklendi - - -

biraz araştırdım. google amcaya sordum o da vikipedi dayıyı gösterdi. o da merakımı giderdi. sorun yok

qualcomm teyzeye de uğrasaydın o kadar gezmişken, gücenmiştir şimdi :kıskıs:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
:ağlarım:Bu ne be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt