Lumia Play To

Sponsorlu Bağlantılar

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Play To
Selam arkadaşlar aramızda Lumia 950 kullananlar markete bakabilirler mi acaba Lumia Play To uygulamasını yükleyebiliyorlar mı? Bu uygulama cihazınız ile uyumlu değil diyor bende. Oysa Lumia 735 te daha geçen hafta indirip kullanmıştım.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bölge ABD, dil İngilizce değiştirerek mağazada yeniden aratmayı deneyebilir misin?

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 735 ile yine denedim. Bölgeyi ve dili değiştirmeden yükleniyor. 735in desteklediği hangi özelliği desteklemez ki 950 anlamadım.İki cihazda da benim Microsoft hesabım var.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İki cihazın ayarlarında farklılık vardır
Kullandığın tanımlı microsofta ait e-posta ile ilgili sorun da olabilir.
Bazı durumlarda şifre boşta kalıyor gibi oluyor, şifreyi yeniden denemek veya telefonu yeniden başlatmak ta sorunu çözebiliyor..
Güç + Ses Kısma Tuşuna uzunca basarak, titreşim gelene kadar bırakmayın ve açıldıktan sonra tekrar mağazaya girerek deneyin...

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef soft resetten sonra da durum aynı. İsmini aratarak bulamıyorum zaten mağazada. Ancak kitaplığım kısmından bulabiliyorum. Onda da bu uygulama cihazınız ile uyumlu değil diyor.
Lumia Play to

Son düzenleme:
furyzer0

furyzer0

Üye
Gerek yok o uygulamaya bildirim merkezindeki bağlan aynı işi görüyor.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

1020 ve 820 de Denedim Videoyu Atamadım Nedense TVye Çokta Üstelemedim Acaba Desteği Kestirler Bİşey Ettilerde Program Çalışmıyormu Yoksa Benden Kaynaklanan Bişeymi

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 735le hem fotoları hem de videoları rahatlıkla wifi bağlantısı olan tvye yansıtabiliyorum bu uygulama ile. Lumia 950 ile continuum bağlantısı ile yapıyorum.

volumezoom

volumezoom

Üye
Lumia 930 windows 10 kurulabiliyor.

furyzer0

furyzer0

Üye
Lumia 735le hem fotoları hem de videoları rahatlıkla wifi bağlantısı olan tvye yansıtabiliyorum bu uygulama ile. Lumia 950 ile continuum bağlantısı ile yapıyorum.
Continuumu kablosuz mu kablolu mu kullanıyorsunuz?

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Kablolu. Dock cihazı ile.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Play To uygulamasını markette bulamadım bende.

furyzer0

furyzer0

Üye
Play To uygulamasını markette bulamadım bende.
Windows 10 mobile kullanıyorsanız bildirim merkezindeki bağlan ile ekranınızı yansıtabilirsiniz. Videoları da video oynatıcıdan direk olarak yansıtabilirsiniz.

Üst Alt