Lumia Kamera İle Ezberleri Bozun!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Kamera İle Ezberleri Bozun!
Evet Yanliş Duymadınız Gerçekten Ezberleri Bozuluyorsunuz :dry: Odağı Makro Yapıyorum Uzak Mesafe Daha Net.Sınırsız Yapıyorum Uzak Mesafe Bulanıklaşıyor Aksine :ah

Koradam

Üye
Çok doğal. DSLR makinelerde de böyle odağı sonsuza alınca bulanık oluyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Koradam

Üye
İyide Sonsuz Modda Benim Bildiğim En Uzak MEsafeyi Netler Yakın Mesafeyi Değil Nasıl Oluyor Bu?
Uzak bir fazlalık oluyor. Elinize DSLR makine alıp lensi manuel yapın ve odak halkasını döndürün. (her lenste farklı olabiliyor kimisi en sağda uzağa kimisi en solda en uzağa odaklıyor.) Sebebini bilmiyorum ama olağan bir şey

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Uzak bir fazlalık oluyor. Elinize DSLR makine alıp lensi manuel yapın ve odak halkasını döndürün. (her lenste farklı olabiliyor kimisi en sağda uzağa kimisi en solda en uzağa odaklıyor.) Sebebini bilmiyorum ama olağan bir şey
Bak Demek İstediğim Şeyi anlamadın.Telefonda Bu Modlarda Makroda Yani M de 1.Reside Max 50CM Min 15 CM Arası Net Olması Gerekirken Adamlar Hiperfokal Mod Gibi Bişey Yapmiş.Sınırsız Mod İse Görebildiğin En Son Nokta Demektir Telefon Sonsuz Focusu Ayarlamalıydı Onu Söylemek İstiyorum Ama Yapmıyor

Üst Alt