Haber Lumia Denim Güncellemesi ve Lumia Camera Detayları

Bende gebzedeyim ya. Maltepedekine vermim mi diyorsunuz kesinlikle?

Gebze'den Maltepe'ye 15 günde,gidip geldi cihaz. Bilemiyorum belki zihniyet değişmiştir belki. Verecekseniz de siz gidip verip alınız bence. En azından o rezil kargo şirketi ile uğraşmazsınız.
(Konu dışı olacak Gebze'nin neresindesiniz?)

Lumia 920 hiçbir ülkede Denim gelmedi mi hala ya?

dakamon

Üye

Pendiğe giderim belki. Gebze istasyon.

Tepkiler: dilmenibrahim

Sensation

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tepkiler: bulutsuzgece
1520 de yeni kamera güncellemeside yüklü herhalde zira Denim yüklü 1020 ile o kadar hızlı bir kamera açılışına ben şahit olamadım henüz..

Sensation

Emekli Yönetici
1520 de yeni kamera güncellemeside yüklü herhalde zira Denim yüklü 1020 ile o kadar hızlı bir kamera açılışına ben şahit olamadım henüz..
Yeni kamera sadece 830, 930 ve 1520 için zaten. Size gelmeyecek

yeni kamera sürümünün v5 bazı özellikler kırpılmış halde tüm telefonlara gelecek.

yeni kamera sürümünün v5 bazı özellikler kırpılmış halde tüm telefonlara gelecek.
Yanlışınız var çünkü Lumia Camera'nın v5 sürümünün tam olarak çalışması için telefonunuzun hem 4 çekirdekli bir işlemci barındırması hem de PureView kameralı olması gerekiyor. Bu özellikleri sağlamayan telefonlar maalesef v5 sürümünü kullanamıyor. Hatta şöyle bir link de atayım mağazadan:
Sürüm numarası ve Lumia Camera'nın logosuna dikkat edin. v5 sürümünün logosuyla desteklemeyen telefon modellerinin şu anda kullandığı 4.9.2.1 sürümünün logoları farklı.

Sensation

Emekli Yönetici

Tepkiler: bulutsuzgece
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Lumia kamera güncellendi. Eskiden bu uygulama mağazada yok diyor ve kapanıyordu. Şimdi yükledim, uygulama listesine lumia kamera geldi fakat açınca telefonunuzu güncelleyin diyor ve kapanıyor.

hayır telefon zaten Lumia denim yüklü Lumia 830. Anlamadım daha neye güncelleyeceğiz.

Ekli dosyalar

Tepkiler: Krnl386
Aynı sorun bende de oluyor.telefon lumia 930 cyan yüklü