Haber Lumia Cihaza Windows RT(8.1) !


serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
İnterop Tools yazılımının geliştiricisi olan @gus33000 kullanıcı isimli twitter kullanıcısı ARM tabanlı işlemciler için geliştirilen Windows RT işletim sistemini Lumia Cihaza yüklemeyi başardı.
 
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
 
  • Beğen
Tepkiler: ByEmre221
serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
kusursuz çalışmasını bekleme
 
.BlueTR

.BlueTR

Üye


Şunu şuraya bırakayım :D
 
  • Beğen
Tepkiler: serifmstf ve maydinmaydin
.BlueTR

.BlueTR

Üye
Hocam sorunsuz çalışıyor mu? exe uzantılı dosyaları çalıştırıyor mu?
Sorunlu olan kısımlar var mesela ses çalışmıyor en basitinden. Exe uygulamalarının arm versiyonları jailbreak ile çalışıyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: serifmstf ve maydinmaydin
afwerker

afwerker

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu kanaldan bakabilirsiniz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt