Lumia 925 alinabilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

carakule

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 alinabilirmi ?
Mrb arkadaslar.
Lumia 925 almayı dusunuyorum,ben genelde sadece ınternet
whatsap,wechat,tango ve kamera kullanıcısıyım.
sosyal ağlar gıbı seylerı kullanırım.
LUMİA 925'i aldıgımda her hangı bı yetersızlıgını gorurmuyum?
lumia hakkında bılgı verebılecek arkadaslar varmı.
yada bılgınız dahılınde baska onerebılecegınız telefonlarda olabılır...

MaxipmaN

Üye
uygulama yetersizliği bışını ağrıtabilir bir şekilde insanın başka uygulama isteği olacaktır bence

carakule

Üye
    Konu Sahibi
nokia eskilerden beri uygulama sıkıntısı yasatıyor zaten.
bı nokıa kullanıcısı olarak bunu uzun yıllardır yasıyorum.
benım anlatmak ıstedıgım aslında,guncel olan uygulamalar genelde en cok tercıh edılen uygulamaları kullanırken LUMİA 925 ıle sorun yasarmıyım demektı.
yanı whatsap,wechat,tango,facebook,twitter,foursquare.insttegram gibi uygulamalar sorunsuz sekılde kullanılıyorsa bu telefonda benım ıcın sorun yok bu telefonu alırım.

musti15fb

Üye
İnstagram ve Tango markette yok. Ama ikisininde alternatifleri var. Alırken uygulama sorunlarını ve yeni gelişen bir sistem olduğunu göz önünde bulundurun.

carakule

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederım musti15fb.
sonucta yenı gelısen bır sıstem muhakkak ılerleyen zamanlar bu uygulamalara da yer verılecektır dusuncesındeyım.
umarım yanıltmaz nokia

respection123

Üye
Kesinlikle Tavsiyemdir.:oke:

carakule

Üye
    Konu Sahibi
eren kardesım tavsıyelerın hakkında bıraz bılgılendırırmısın benı ?

Krofessional

sosyal ağlarda sıkıntı yaratır sırf bu yüzden almadım nexus 4 aldım ; instagram 4square vine wechat line kik whatsapp viber tango twitter en çok kullandığım ağlar ve hepsi wp de yorumlarda gördüğüm kadarıyla sorunlu

carakule

Üye
    Konu Sahibi
Krofessional
tsk ederım kardesım gereklı acıklamaların ıcın dıkkate alıcam bu konuları.

• Beğen
Tepkiler: Krofessional

palyacoo

Üye
arkadaşım kesinlikle almanı tavsiye ederim bende alırken kafamı çok karıştırdılar ama dinlemedim aldım ben yaklaşık 8 aydır 620 kullanıyorum ve çok iyi... bugün 920 ye baktım aralarında çok fark yok ve dediğin uygulamaları kullanacaksan 620'yi tavsiye ederim aynı işi görüyor hemde fiyat konusunda çok uygun illa alacağım diyorsan 620 derim boşuna 920'ye okadar para verme...

mürteza16

mürteza16

Üye
tavsiye ederim :oke:

Krofessional

chip online da bi haber var gdr3 güncellemesi mi ne yorumları oku neler demiş kullanıcılar :)

carakule

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım kesinlikle almanı tavsiye ederim bende alırken kafamı çok karıştırdılar ama dinlemedim aldım ben yaklaşık 8 aydır 620 kullanıyorum ve çok iyi... bugün 920 ye baktım aralarında çok fark yok ve dediğin uygulamaları kullanacaksan 620'yi tavsiye ederim aynı işi görüyor hemde fiyat konusunda çok uygun illa alacağım diyorsan 620 derim boşuna 920'ye okadar para verme...

guzel tavsıyen ve acıklamaların ıcın tsk ederım kardesım.
925 tekı amacım,zarıflıgı ve kamera konusunda.
kamera cekımlerıne onem verırım.
tabıkı senın dedıgın gıbı wp telefonları guzel ama 620 bıraz kalın geldı gozume.
bakalım yarın çarşıya ınıp uzun uzun arastırcam,bu konuda hakkında bılgılı olan telefoncu arkadaslarımda var bıde onların goruslerını alıcam.sonucta o kadar para verıcez bıraz arastırmak lazım.
android telefonlara hıc sıcak bakmadım bugune kadar.
kafama aslında lumia 925 ve HTC ONE var.ıkısınden bırını alıcam..
hayılısı..

Krofessional

kamera çok önemliyse lumia 1020 şiddetle öneririm , şahsen htc one kamerası için değmez 4.3 falan

Üst Alt