lumia 920 video ses kalitesi :) kazananı siz seçin :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 video ses kalitesi :) kazananı siz seçin :D
[video=youtube;weG19NA7y4Y]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=weG19NA7y4Y#![/video]

• Beğen
Tepkiler: n000k

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
PC'de izlerim artık.

n000k

n000k

Üye
yeaahhh baby!!! This is Lumia!!! :D The Cult benim favori grubum.. < Painted on my heart > tavsiye şarkıdır ;) ahh ahhh!!

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İzledim. Gerçekten video çekimindeki ses kalitesi diğerlerinden iyi.
HTC8X sesi biraz patlatıyor, Galaxy S3 sesi patlatmakla kalmıyor paramparça ediyor.
Lumia 920'de ses capcanlı... :sarıl:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Vay Be .. Bir Benim Lumia920'm Olmadi ..
2013'e Boyle Girersem Bitun Sene Oyle Gecer .. :]

komando04

komando04

Üye
ayrıca ses kayıt formatı mono deniliyordu bildim kadarıyla,ama çok kaliteli geldi bana

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
ses kayıt kalitesi gerçekten çok iyi görüntü kalitesini söylemeye gerek yok zaten:D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ses kayıt kalitesi gerçekten çok iyi görüntü kalitesini söylemeye gerek yok zaten:D
:evet: Aynen kardeşim, gerçekten çok kaliteli bir çekimi var. Geçenlerde araç kullanırken bir video çekmiş ve paylaşmıştım belki hatırlarsınız, o sırada videoyu izlerken radyoda çalan müziğin canlılığını (kalitesini) hissetmiştim.

komando04

komando04

Üye
:evet: Aynen kardeşim, gerçekten çok kaliteli bir çekimi var. Geçenlerde araç kullanırken bir video çekmiş ve paylaşmıştım belki hatırlarsınız, o sırada videoyu izlerken radyoda çalan müziğin canlılığını (kalitesini) hissetmiştim.

abi güzel çekiyor çekmesinede sağa sola dönünce ekran birden görüntü netliği değişiyor hemen düzeliyor ama keşke hiç olmasa,güncelleme şart yani abi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

abi güzel çekiyor çekmesinede sağa sola dönünce ekran birden görüntü netliği değişiyor hemen düzeliyor ama keşke hiç olmasa,güncelleme şart yani abi
Bunlar ciddi sıkıntılar değil aslında kardeşim, biliyorsun wp8 yeni ve gelişmekte olan bir sistem şuan için tam olarak oturmuş bir sistem değil. Bizler de bunu bilerek girdik bu işin içine ama söylediğin gibi bu tür sıkıntılar güncellemeler ile düzeltilecektir mutlaka. :oke:

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
netleme sürekli odaklama yapmasından değilmi? ama renk değişimini diyorsan güncelleme şart

komando04

komando04

Üye

Bunlar ciddi sıkıntılar değil aslında kardeşim, biliyorsun wp8 yeni ve gelişmekte olan bir sistem şuan için tam olarak oturmuş bir sistem değil. Bizler de bunu bilerek girdik bu işin içine ama söylediğin gibi bu tür sıkıntılar güncellemeler ile düzeltilecektir mutlaka. :oke:

haklısın abi yok sıkıntı etmiyorum zaten yeterli destek olsun her iki firma da bizim cihazlara gerisi hallolur zaten abicim

- - - Eklendi - - -

netleme sürekli odaklama yapmasından değilmi? ama renk değişimini diyorsan güncelleme şart

yok kardeşim hafif kararma oluyor düzeliyor sonra

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi

haklısın abi yok sıkıntı etmiyorum zaten yeterli destek olsun her iki firma da bizim cihazlara gerisi hallolur zaten abicim

- - - Eklendi - - -

yok kardeşim hafif kararma oluyor düzeliyor sonra
güncellemeyle hallolur ozaman :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt