lumia 920 şifreleme

 • 22 Mart 2013
 • 5224 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 6630 varken smard guard diye bir program vardı. fotoğraf video veya ne istersen şifreliyordum. buna benzer bir uygulama biliyor musunuz? lumia 920 için
   


  Yazan: yubdurur

 2. Mağazada Photo Lock yada Private Photo diye aratırsanız işinizi görecek birkaç uygulama çıkacaktır.


  Photo Lock

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Photo Lock | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

  Private Video

  < Resmi açmak için tıklayın >
  Private Video | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

  Diğer sonuçlar için:

  http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/search?q=photo+video+lock
   
  yubdurur bunu beğendi.
 3. üstadım teşekkürler yardım için
   
 4. bilmediğim için soruyorum. bu uygulamalar ücretli 2 tl 7 tl vs. bu uygulamaları yüklediğimde bu ücretler bir seferlik mi alınıyor. yani faturama her ay 2 tl yansır mı? veya hard format atıldı uygulama silindi tekrar yüklemede ücret tekrar ödenir mi uygulama için
   
 5. hayir uygulamayi bir kere satin alirsiniz ve satim alma işlemini yaptiginiz hesabiniza tanimlanir. Uygulamayi silseniz veya guncelleme,flash,format yoluyla telefondan silinse bile uygulamayi satin aldiginiz microsoft hesabiyla tekrar ucretsiz olarak yukleyebilirsiniz. Ayrica telefonunuzu degiltirdiginizde yine ayni hesapla kurulum yaparsaniz satin alma gecmişinden ucretli satin aldiginiz uygulamalari yeni telefonunuza ucretsiz yukleyebilirsiniz.
   
  yubdurur bunu beğendi.
 6. Sanırım Windows Phone işletim sistemindeki güvenlik seviyesi sebebiyle işletim sisteminde tanımlı hiçbir şeye düzenleme yapılamıyor. Sadece uygulama içi erişim sağlanabiliyor. Yani işletim sistemi üzerindeki gerçek fotoğraf albümündeki fotoğraflara bir değişiklik yapamıyorsunuz. Ama herhangi bir program içerisinde o fotoğraflar kullanılarak sadece o program içerisinde şifreli erişim sağlanabilir. Bu gibi şeylerde düzenleme yetkisi olan bir tek Nokia'yı gördüm. İleride belki bize de izin verirler ve Diary uygulamamdaki şifreleme türüne benzer bir şifreleme ile sizlere bu uygulamayı yazabilirim.
   
  yubdurur bunu beğendi.
 7. evet Nokia'nın microsoft ile anlaşmasında Nokia'ya ozel yetkiler verildi. Nokia'nin sistem ve arayuze mudahele yetkisi var. Bunun dişinda hic bir firma ve geliştiricinin yetkisi yok. Ama zamanla acilacak apiler sayesinde geliştirici yetki ve erişim izinleri artacaktir.
   
  yubdurur bunu beğendi.
 8. Dört gözle bekliyorum :)
   
  yubdurur bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 08:44