lumia 920 şifreleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yubdurur

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 şifreleme
6630 varken smard guard diye bir program vardı. fotoğraf video veya ne istersen şifreliyordum. buna benzer bir uygulama biliyor musunuz? lumia 920 için

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
6630 varken smard guard diye bir program vardı. fotoğraf video veya ne istersen şifreliyordum. buna benzer bir uygulama biliyor musunuz? lumia 920 için

Mağazada Photo Lock yada Private Photo diye aratırsanız işinizi görecek birkaç uygulama çıkacaktır.

Photo Lock

Private Video

Diğer sonuçlar için:

• Beğen
Tepkiler: yubdurur

yubdurur

Üye
    Konu Sahibi
üstadım teşekkürler yardım için

yubdurur

Üye
    Konu Sahibi
bilmediğim için soruyorum. bu uygulamalar ücretli 2 tl 7 tl vs. bu uygulamaları yüklediğimde bu ücretler bir seferlik mi alınıyor. yani faturama her ay 2 tl yansır mı? veya hard format atıldı uygulama silindi tekrar yüklemede ücret tekrar ödenir mi uygulama için

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayir uygulamayi bir kere satin alirsiniz ve satim alma işlemini yaptiginiz hesabiniza tanimlanir. Uygulamayi silseniz veya guncelleme,flash,format yoluyla telefondan silinse bile uygulamayi satin aldiginiz microsoft hesabiyla tekrar ucretsiz olarak yukleyebilirsiniz. Ayrica telefonunuzu degiltirdiginizde yine ayni hesapla kurulum yaparsaniz satin alma gecmişinden ucretli satin aldiginiz uygulamalari yeni telefonunuza ucretsiz yukleyebilirsiniz.

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
Sanırım Windows Phone işletim sistemindeki güvenlik seviyesi sebebiyle işletim sisteminde tanımlı hiçbir şeye düzenleme yapılamıyor. Sadece uygulama içi erişim sağlanabiliyor. Yani işletim sistemi üzerindeki gerçek fotoğraf albümündeki fotoğraflara bir değişiklik yapamıyorsunuz. Ama herhangi bir program içerisinde o fotoğraflar kullanılarak sadece o program içerisinde şifreli erişim sağlanabilir. Bu gibi şeylerde düzenleme yetkisi olan bir tek Nokia'yı gördüm. İleride belki bize de izin verirler ve Diary uygulamamdaki şifreleme türüne benzer bir şifreleme ile sizlere bu uygulamayı yazabilirim.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sanırım Windows Phone işletim sistemindeki güvenlik seviyesi sebebiyle işletim sisteminde tanımlı hiçbir şeye düzenleme yapılamıyor. Sadece uygulama içi erişim sağlanabiliyor. Yani işletim sistemi üzerindeki gerçek fotoğraf albümündeki fotoğraflara bir değişiklik yapamıyorsunuz. Ama herhangi bir program içerisinde o fotoğraflar kullanılarak sadece o program içerisinde şifreli erişim sağlanabilir. Bu gibi şeylerde düzenleme yetkisi olan bir tek Nokia'yı gördüm. İleride belki bize de izin verirler ve Diary uygulamamdaki şifreleme türüne benzer bir şifreleme ile sizlere bu uygulamayı yazabilirim.

evet Nokia'nın microsoft ile anlaşmasında Nokia'ya ozel yetkiler verildi. Nokia'nin sistem ve arayuze mudahele yetkisi var. Bunun dişinda hic bir firma ve geliştiricinin yetkisi yok. Ama zamanla acilacak apiler sayesinde geliştirici yetki ve erişim izinleri artacaktir.

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye

evet Nokia'nın microsoft ile anlaşmasında Nokia'ya ozel yetkiler verildi. Nokia'nin sistem ve arayuze mudahele yetkisi var. Bunun dişinda hic bir firma ve geliştiricinin yetkisi yok. Ama zamanla acilacak apiler sayesinde geliştirici yetki ve erişim izinleri artacaktir.

Dört gözle bekliyorum :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt