Haber Lumia 920 için Jailbreak çok yakında!(sürekli güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
geçenlerde bi haber okudum. kaynağını hatırlamıyorum ama galiba chiponline'dı. Microsofttan birinin açıklamasına göre uzun süre Windows 8.x şeklinde devam edecekmiş

Hagios

Hagios

Üye
Katılıyorum.Konu gerçekliğini ve amacını tamamen kaybetti.Kitlenmesi hem bizim ruh sağlığımız hem forumun temizliği açısından daha faydalı olur.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaşlar ben wp aşkı nerden geliyor söyleyim . Nokia da degil belki . Tek kelime
Ayarlar cihaz hakkında sadece windows kelimesi . Yani windows sistemi . Ne kadar eksik sistemde olsa birakamazsiniz . Şunu da söyleyim java bile neredeyse önde mesele özgürlük degil aşk . Özgürlük isteyen androud kullanıyor. Wp kullanırken özgür duyguları baskı yapınca wp aşkı soğuyanda cok . Bu sistem on yilda 5 yıl önceki Androide belki yetişir . Baksanıza yilda yarim adım gidiyor . O yüzden sohbet hız ve cihaz olmalı artık bence boot muş sistem miş ne kadar konuşsak boş . Ms başta hata yapti . Parayı samsun aple götürdü .

Tmobile

Tmobile

Üye
Arkadaşlar ben wp aşkı nerden geliyor söyleyim . Nokia da degil belki . Tek kelime
Ayarlar cihaz hakkında sadece windows kelimesi . Yani windows sistemi . Ne kadar eksik sistemde olsa birakamazsiniz . Şunu da söyleyim java bile neredeyse önde mesele özgürlük degil aşk . Özgürlük isteyen androud kullanıyor. Wp kullanırken özgür duyguları baskı yapınca wp aşkı soğuyanda cok . Bu sistem on yilda 5 yıl önceki Androide belki yetişir . Baksanıza yilda yarim adım gidiyor . O yüzden sohbet hız ve cihaz olmalı artık bence boot muş sistem miş ne kadar konuşsak boş . Ms başta hata yapti . Parayı samsun aple götürdü .
bu mesajdan sonra jailbreak dışında bişey yazmasın yaw.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yeni bir gelişme olursa sizlere bildiririz:locked:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Aybin.Kilic, ardacumhur ve 1 kişi daha

Üst Alt