Haber Lumia 920 için Jailbreak çok yakında!(sürekli güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
  • Beğen
Tepkiler: YkPkY

pirenuri

pirenuri

Üye
Elime para geçse de şu cihazı satsam :D

afwerker

afwerker

Üye
Jailbreak Hakkında bi bilgi yok demi arkadaşlar :) Yine hüsran demi :(

Gopluumit

Gopluumit

Üye
Tırt ya :D yalan çıktı işte :D

dakamon

dakamon

Üye
Ya şu konuyu ya kilitlesinler yada başlığı değiştirsinler çok yakında deniliyor ama çıkması yılan hikayesine döndü :)

• Beğen
Tepkiler: Hagios
suyunsesi

suyunsesi

Üye
O değilde ben "Hüsran" kelimesine fitil olmaya başladım :) Hüsran yerine başka bir kelime kullanmak lazım arkadaşlar. Mesela, FOS. Neden mi? Hüsran çok daha ağır bir kelime, yani ben bunu söylersem sanki eski Türk filmlerindeki gibi kendimi sokaklara vurup barlarda içki şişelerinde avunmaya başlayacağım gibi hissediyorum. :P Yıkıldım, hüsran oldum, bittim, hatta öldüm.
İşte bunun yerine, "yine mi hüsran" diyeceğime, "yine mi fos çıktı" derim kendimi daha rahat hissederim. :)

Tmobile

Tmobile

Üye
O değilde ben "Hüsran" kelimesine fitil olmaya başladım :) Hüsran yerine başka bir kelime kullanmak lazım arkadaşlar. Mesela, FOS. Neden mi? Hüsran çok daha ağır bir kelime, yani ben bunu söylersem sanki eski Türk filmlerindeki gibi kendimi sokaklara vurup barlarda içki şişelerinde avunmaya başlayacağım gibi hissediyorum. :P Yıkıldım, hüsran oldum, bittim, hatta öldüm.
İşte bunun yerine, "yine mi hüsran" diyeceğime, "yine mi fos çıktı" derim kendimi daha rahat hissederim. :)
katılıyorum .:D. +99 :D...

Rainesto

Rainesto

Üye
yeni ekleme yapmış

Şu anda, serbest enerji ilan edilmiştir, ve biz gerçekten oldukça araçlardan daha tek sorumlu ders, insan bir sürü yanlış var. Jailbreak bilgisayara bağlı, müzik video çoğaltılması gibi BUG, birçok dahil olmak üzere mükemmel, kusursuz hata ayıklama değil, başarılı değil, bu Hata işlemek için zamana ihtiyacım var.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
çeviri müthiş:D, ama emeğe saygı :tşk:

Tmobile

Tmobile

Üye
Son Dakika! .:D. Windows 9 Ekim Ayında Çıkıcak Bir Hackerin Bilgisi!
Beklemeyin Kırılmaz .:D.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Son Dakika! .:D. Windows 9 Ekim Ayında Çıkıcak Bir Hackerin Bilgisi!
Beklemeyin Kırılmaz .:D.
ekim ayı değil benim okudugm bir kaç yerde 2-3 aya kadar çıkabilir diyor tabiki bir öngörü bu kesin bir şey yok

Tmobile

Tmobile

Üye
ekim ayı değil benim okudugm bir kaç yerde 2-3 aya kadar çıkabilir diyor tabiki bir öngörü bu kesin bir şey yok
wpcentral daki haberde ekim ayında rtm sürümü çıkıcak diyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wpcentral daki haberde ekim ayında rtm sürümü çıkıcak diyor.
bilemiyorum hangisi doğru artık ama araştırma yaparsan yaza kadar çıkacak diye bir çok site üzerinde yazı yazılmış bunların içerikleri de aynı ana siteyi bulamya çalıştım ancak bulamıyorum ms den açıklama varmı diye bakıyorum öyle bir şeyde yok

Tmobile

Tmobile

Üye
bilemiyorum hangisi doğru artık ama araştırma yaparsan yaza kadar çıkacak diye bir çok site üzerinde yazı yazılmış bunların içerikleri de aynı ana siteyi bulamya çalıştım ancak bulamıyorum ms den açıklama varmı diye bakıyorum öyle bir şeyde yok
yok maalesef yaza gelmez bence bekleyelim görelim ben xp ile rahatım :D

dakamon

dakamon

Üye
Konu kilitlensin yada adı değişsin muhabbet bambaşka yerlerde :P :D

Rainesto

Rainesto

Üye
bence kitlenmesin :D

Üst Alt