Öneri lumia 830 kapak

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
lumia 830 kapak
arkadaşlar kolay gelsin ben lumia 830 için turuncu kapak arıyorum orjinal güvenebileceğimiz bi site yada sipariş edip göndertenler yardımcı olabilirmi renk turuncu istiyorum.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sahibinden vs. alacaksın ancak, yapacak birşey yok.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sahibinden Den Vermede Nereden Verirsen Ver Burada Varmiş 40 TL Yada Hepsiburada ereyon dan Fİlan AL

dücane

dücane

Üye
Benim ki orjinal turuncu, fakat yesil ve siyah kapak da aldim, ama en begendigim siyah kapak oldu. Baya yakisti

merlin19

merlin19

Üye
Size önerim Alibabaexpress hem çeşit bol hemde piyasadan çok ucuz ben çinden getirdim lumia 930 için turuncu ve yeşil aylardır kullanıyorum bu arada Gold Kasa ve Siyah kapak alacağım çok şık duruyor

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar bi kç sitede baktım saçma sapan kelepir kapak gönderiyorlarmış 45 50 liraya bırakın kablosuz şarj soketinin olmamasını arkasında nokia bile yazmıyormuş o yüzden konu açma gereği duydum :)

merlin19

merlin19

Üye
@pissed26 hocam buyur :

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
@pissed26 hocam buyur :

hocam güzeller ama arkada nokia yazmıyor işte takıntı bendekide :)

dücane

dücane

Üye
Ben sayfasindan aldim (Almanya da kaliyorum) Telefonum turuncu, yesil ve siyah renkli kapaklari da aldim. Kablosuz sarj destegi de var

Sayfa su:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: pissed26
kamil5028347

kamil5028347

Üye

birde bunlara bakın n11.com da da var

• Beğen
Tepkiler: pissed26
pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi

birde bunlara bakın n11.com da da var
N11 de yoruma baktım ne şarj desteği varmış nede Nokia yazısı yorumda isyan etmiş kullanıcı o yüzden oradan soğudum
Ben sayfasindan aldim (Almanya da kaliyorum) Telefonum turuncu, yesil ve siyah renkli kapaklari da aldim. Kablosuz sarj destegi de var

Sayfa su:

Arkada nokia yazısı varmı hocam varsa sipariş edeceğim bide kargo bedava mı almanca olduğu için anlayamadım

kamil5028347

kamil5028347

Üye
N11 de yoruma baktım ne şarj desteği varmış nede Nokia yazısı yorumda isyan etmiş kullanıcı o yüzden oradan soğudum

Arkada nokia yazısı varmı hocam varsa sipariş edeceğim bide kargo bedava mı almanca olduğu için anlayamadım
şarj desteğine gerek duymadım ben kapağın arkasındada nokia yazısı var bende

dücane

dücane

Üye
@pissed26 Hocam bunlar benim aldiklarim ve 100% orjinal. Simdilik siyah kapagi kullaniyorum ve gayet memnunum

Edit: Simdi baktimda malesef Türkiye ye göndermiyorlarmis hocam, yunanistan dahi var ama Türkiye yok

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
şarj desteğine gerek duymadım ben kapağın arkasındada nokia yazısı var bende
hocam bana gönderdiğin linkten mi sipariş ettin şarj desteği yok tamam arkada nokia yazısı var dedin peki ekran koruyucu jelatin falan geliyormu :)

merlin19

merlin19

Üye
hocam güzeller ama arkada nokia yazmıyor işte takıntı bendekide :)
Sana gelecek olanlar orjinali ile bire bir aynısı adamlar sadece foto olarak logosuz gösteriyor normalde Logoları var bende 930 için aldığımda ekranda logosuz du malum patent ve lisans olayı yüzünden adamlar sıkıntı yaşamamak için resimlerde logosuz gösteriyor.
hocam bana gönderdiğin linkten mi sipariş ettin şarj desteği yok tamam arkada nokia yazısı var dedin peki ekran koruyucu jelatin falan geliyormu :)
Ayrıca Bayrampaşada bulunan ENT Serviste her türlü Orjinal ürün var 930 için geçen ziyaret ettiğimde genel müdürle görüştük o gün sordum hatta fiyat 930 için kapak 40 tl dediler ve Orjinal yetkili servis ayrıca netten iletişim kurup istanbul dışında iseniz kargo ilede aksesuar satın alabilirsiniz.. dip not iletişimde Maxicep'ten adınızı duydum derseniz kolaylık sağlarlar.

braayn

braayn

Üye
Sana gelecek olanlar orjinali ile bire bir aynısı adamlar sadece foto olarak logosuz gösteriyor normalde Logoları var bende 930 için aldığımda ekranda logosuz du malum patent ve lisans olayı yüzünden adamlar sıkıntı yaşamamak için resimlerde logosuz gösteriyor.

Ayrıca Bayrampaşada bulunan ENT Serviste her türlü Orjinal ürün var 930 için geçen ziyaret ettiğimde genel müdürle görüştük o gün sordum hatta fiyat 930 için kapak 40 tl dediler ve Orjinal yetkili servis ayrıca netten iletişim kurup istanbul dışında iseniz kargo ilede aksesuar satın alabilirsiniz.. dip not iletişimde Maxicep'ten adınızı duydum derseniz kolaylık sağlarlar.
Sinan kardeş bende l1520 için sarı NFC kapak arıyorum var mıdır ?
Aliexpressde 16$'a var ama güvenemiyorum bazen dandik ürün yollayabiliyorlar

kamil5028347

kamil5028347

Üye
ekran koruyucu jelatin yok maalesef

merlin19

merlin19

Üye
Sinan kardeş bende l1520 için sarı NFC kapak arıyorum var mıdır ?
Aliexpressde 16$'a var ama güvenemiyorum bazen dandik ürün yollayabiliyorlar
Aliexpress de dikkat etmen gereken şey satıcının nikindeki Elmaslar ne kadar çok elmas o kadar çok güvenilir ödeme olayı tıpkı sahibinden ve gitti gidiyor gibi paran havuzda kalır sen onay vermeden satıcıya aktarılmaz sorunlu ise oradan işaretler aldığın urunun konuştuğunuz gibi olmadığını söyler ödemezsin

braayn

braayn

Üye
Aliexpress de dikkat etmen gereken şey satıcının nikindeki Elmaslar ne kadar çok elmas o kadar çok güvenilir ödeme olayı tıpkı sahibinden ve gitti gidiyor gibi paran havuzda kalır sen onay vermeden satıcıya aktarılmaz sorunlu ise oradan işaretler aldığın urunun konuştuğunuz gibi olmadığını söyler ödemezsin
Eyvallah dostum

Üst Alt